Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли разлика между аспиратор и абсорбатор и ако има каква е? Прави ми впечатление, че двете думи се използват често като синоними, ама май не са?  newsm78  Все съм си мислела, че аспираторът се свързва с комин или поне отвежда навън от стаята парите, а абсорбаторът работи с филтър и наличието на комин не е задължително. Така ли е наистина или съм изпаднала в тотално заблуждение?
Моля запознатите да ме осветлят. Благодаря Smile
Цитирай

при моите любими

Аз лично ги използвам като синоними, но да ти кажа може и да е така както си го написала. Аз използвам думата аспиратор, защото ми е по - благозвучна 35
Цитирай

Балчик

Точно така е и почти всички модели могат да работят и като едното и като другото. Ефективността обаче при абсорбаторите е доста занижена.
Цитирай

Варна/Бургас

Третата дума, която ползвам по темата е ширм- тя пък къде се връзва?
Цитирай

София

Понякога с мъж ми им викаме на шега мастурбатори  Embarassed Embarassed Laughing Laughing
Цитирай

Има ли разлика между аспиратор и абсорбатор и ако има каква е? Прави ми впечатление, че двете думи се използват често като синоними, ама май не са?  newsm78  Все съм си мислела, че аспираторът се свързва с комин или поне отвежда навън от стаята парите, а абсорбаторът работи с филтър и наличието на комин не е задължително. Така ли е наистина или съм изпаднала в тотално заблуждение?
Моля запознатите да ме осветлят. Благодаря Smile

има разлика, права си, но мисля че си им разменила значенията Smile
И да няма комин, гледам хората изкарват тръба директно през стената и така отвеждат миризмите и изпаренията...
Цитирай

там, където е сърцето

Very Happy Двете думи са синоними. Просто имат различен произход.
Цитирай

Ха така! Ще сложа и ширм(как го забравих!!!) и вече наистина не знам кое какво е.
Към момента ще приема, че са названията на едно и също нещо и няма да си затормозявам излишно и без това малкото мозъчни клетки  Very Happy
Цитирай

Третата дума, която ползвам по темата е ширм- тя пък къде се връзва?

Има и още една-абсорбер Rolling Eyes
Цитирай

London, Sofia

Не знаех, че има разлика Very Happy
Цитирай

в зоната на здрача

Very Happy Двете думи са синоними. Просто имат различен произход.
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.