Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Предложете ми клуб по салса във Варна и ако някой има информация-сайтове, цени, изисквания, какво предлагат... и всичко необходимо относно танците по салса! Ще ви бъда благодарна!  bouquet
Цитирай

далече от морето

препоръчвам ти салса рика,за твое улеснение влез в .www.salsabor.org и потърси в секция салса клубове най-удобния за теб
много се радвам,че искаш да танцуваш салса.танцувала ли си преди?за мен тя е като наркотик,вече трета година и половина не мога да се откъсна,а и не искам  Very Happy
Цитирай

Варна/Елхово

Ето линкове, има график и цени дано ти помогнат  Wink :
http://www.clubsabroso.com/classes.html
http://www.salsa-clubmalambo.com/Malambosite.html
Цитирай

Благодаря ви много!  bouquet
Не съм танцувала до сега в клуб и да ходя редовно, но определено харесвам такава музика и искам скоро да си сбъдна мечтата -да се науча да танцувам латино, салса... Love
Цитирай

Варна/Елхово

По принцип и аз обожавам тази музика и танците, имах големи мераци и аз да се записвам, но знам че съм много несериозна   Sad  и нищо няма да направя.
Примерно от близо 2 месеца се каня да ходя и на фитнес, но уви все още не съм стигнала до фитнес залата  ooooh!
Мога само да ти пожелая успех 
А аз тайничко БЛАГОРОДНО ще ти завиждам  Wink

И ще очаквам да кажеш как е...
Цитирай

Ами аз няма да започвам веднага -а сигурно след сесията Wink че сега се учи яко Cool
но се надявам, че ще изпълня тази си мечта-от много време все си мечтая... сега съм се навила със сестра ми да ходим Февруари-Март...-пък дано да стане Laughing
Цитирай

Варна/Елхово

Сесияяяя.....охоооо.....пожелавам ти тогава много късмет на изпитите.
Да ги вземеш (или да ти ги дадат)всичките!!!
........, че да има после време и за танци 
Цитирай

Някъде под синьото небе:))

Аз лично ходя в SABROSO от май 2006 и съм доволна и като организация и като обучение и кати колектив!!
Цитирай

а много ли е трудно за новобранците и задължително ли е да сте двойка-може ли да танцуваш сам Thinking
Цитирай

Варна

Предложете ми клуб по салса във Варна и ако някой има информация-сайтове, цени, изисквания, какво предлагат... и всичко необходимо относно танците по салса! Ще ви бъда благодарна!  bouquet

Имам един колега в университета и преподава салса
Ще го питам за повече инфо и ще ти пиша
И аз се чудя дали дане почна  Thinking
Цитирай

мерси много-ще ми е полезно Hug
Цитирай

Варна

Здравей Smile Аз от доста време, с малки прекъсвания, ходя да танцувам в клуб Сабросо: www.clubsabroso.com
Цената на един урок е 3 лв., а отделно се предлагат и карти, цената на които е 25 лв. за месец. Не е нужно да отидеш с партньор, но така или иначе няма да си танцуваш сама. Много е весело и те уверявам, че отидеш ли веднъж в залата, ще поискаш да ходиш още пъти Party
Ако искаш първия път можеш само да отидеш да погледаш, по време на някой урок. Отделно всяка седмица си организират салса партита Very Happy Едното е във вторник след 22:30 ч. в бар"Рико". Другото парти е всеки петък в залата на клуб Сабросо. И на двете партита не се плаща вход.
Савсем наскоро клуб Сабросо започна да провежда уроци и в Спортна зала - в бар "Синатра".
Има и още 2-3 клуба по салса. Знай, че където и да отидеш, ще ти хареса много, щом обичаш такава музика.
Освен салса, има и уроци по бачата, меренге, ча-ча, но това е по - рядко. Най - вече се танцува салса. Ако имаш някакви въпроси, аз съм насреща Hug
Цитирай

мерси много много Hug
а ако не съм сигруна в дните в които мога да ходя -може ли да си плащам примерно за два пъти в седмицата (без карта) по два урока, като реша сама кои дни спрямо и техния график Rolling Eyes
че все още не знам кога ще го впиша в графика Flutter
Цитирай

Варна

Да, можеш, плащаш си след всеки час. А карта има смисъл да си вземеш само ако ходиш редовно. За всяко ниво уроци има три пъти в седмицата. А ти можеш да ходиш да танцуваш когато ти е удобно и имаш възможност, дори да е веднъж в седмицата.
Цитирай

ВАРНА

Къде във Варна се намират тези клубове и от колко часа са?Лесно ли е за новобранци?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора