Мажете ли..

  • 1 710
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Мазала съм заради крустите,но ефект нямаше.100 пъти по-добър ефект имаше от предназначения за това крем.
Не разбрах кое е имало ефект - зехтина/олиото или предназначения за това крем?  newsm78

Права си,моя грешка(от бързане) Embarassed-кремът Peace

# 16
  • Мнения: 5 103
Не съм мазала

# 17
  • Канада
  • Мнения: 494
Да,мажехме се със зехтин след банята (имахме крусти) по препоръка на педиатър,но ефект кой знае какъв нямаше!След това друга педка ни изписа специален лосион и се оправихме!

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
а какъв е по-точно кремът? Знам че на Мустела има специален шампоан против крусти.Ние също не мажем след баня главичката на бебо

# 19
  • Мнения: 992
никога не съм й мазала главичката с нещо, маже се единствено ако има крусти  Peace

# 20
  • Мнения: 2 897
а какъв е по-точно кремът? Знам че на Мустела има специален шампоан против крусти.Ние също не мажем след баня главичката на бебо

Пак на Мустела-при нас свърши чудесна работа Peace

# 21
  • Мнения: 1 064
Не мажа с нищо... Peace

# 22
  • Мнения: 5 362
След баня не,но преди баня съм я мазала,за да се размекнат коричките.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Никога не съм го мазала по главата с нищо, никакъв проблем не сме имали - крусти, люспички и т.н.

# 24
  • Мнения: 510
Никога не съм го мазала.

# 25
  • Мнения: 6 461
Преди баня омазнявах главичката ,понеже имаше струпейчета.
След банята само разресвах със ситно гребенче.
Това го правех докато се изчисти главичката.

# 26
  • Мнения: 4 362
Здревейте мами !
Имам един въпрос към вас. Мажете ли главичките на бебоците си след баня с олио или не. Ние сме на 2 месеца и досега всеки път след банята мажем главичката с бебешко олио или зехтин, но след това косичката й стои мазна. Дали не е грешно  това че я мажем ?  Помогнете ми .

Ми не е грешно,ама аз  не съм мазала  newsm78

# 27
  • Мнения: 2 956
Никога не съм им мазала главите с олио  Rolling Eyes
И аз  Simple Smile изключая преди баня 2-3 пъти за да паднат люспичките  Peace

# 28
  • Петрич
  • Мнения: 321
Никога не съм мазала главата нито с олио,нито с крем,само съм го мила с Джонсан и това е.Никога не е имал люспи. Peace

# 29
  • Мнения: 94
Никога не съм мазала главичката с олио.

Общи условия

Активация на акаунт