Мажете ли..

  • 1 707
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здревейте мами !
Имам един въпрос към вас. Мажете ли главичките на бебоците си след баня с олио или не. Ние сме на 2 месеца и досега всеки път след банята мажем главичката с бебешко олио или зехтин, но след това косичката й стои мазна. Дали не е грешно  това че я мажем ?  Помогнете ми .

# 1
  • Мнения: 147
не я мажи..аз също я мажех в началото, нямаше кои да ми каже че не трябва, и в следствие получи много люспички...докторите казаха, че е от това

# 2
  • Мнения: 1 382
Мазала съм 1-2 пъти заради крусти, след това разресвах и измивах. Иначе не съм мазала, въпреки, че свеки много настояваше  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 274
   Нито на баткото, нито на малкия съм мазала главичката след баня! Веднъж мазах главата на дребния преди банята, за да махна коричките с четката, но след баня - никога!

# 4
  • Мнения: 7 723
Никога не съм им мазала главите с олио  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 7 803
с нищо не съм ги мазала

# 6
  • Мнения: 5 393
Не съм мазала главата с нищо.

# 7
  • Мнения: 1 272
Не не мажа, няма смисъл.

# 8
  • Мнения: 999
не съм мазала главата с олио след всяко къпане и мисля че не е правилно защото се омазнява косата. мазала съм 2,3 пъти защото имаше бебешка кал, но само с памуче и то на самото място а не на цялата глава. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 897
Мазала съм заради крустите,но ефект нямаше.100 пъти по-добър ефект имаше предназначеният за това крем.

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 18:21 от Zorie

# 10
  • Мнения: 439
Да,мажа 1-2 часа преди къпане със зехтин. Когато хубаво попият крустите-разресвам. Махат се от втория-третия път, в зависимост от твърдостта и количеството им.

# 11
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Също никога не съм мазала........

# 12
  • Мнения: 2 047
  Не мажем ...

# 13
  • Мнения: 1 701
Мазала съм заради крустите,но ефект нямаше.100 пъти по-добър ефект имаше от предназначения за това крем.
Не разбрах кое е имало ефект - зехтина/олиото или предназначения за това крем?  newsm78

# 14
  • Мнения: 2 381
Не съм мазала главичката.

Общи условия

Активация на акаунт