Консултация за разкрасителни процедури

  • 612
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 992
Имам нужда от помощ и май вие сте най-точните хора.
Спечелих награда - спа или разкрасителна процудера на стойност 35 лева, в който салон искам.
Обаче аз съм от ония жени, които тези неща хич не ги вълнуват Laughing
Съответно и идея си нямам какво съдържа спа процедура,къде се прави и въобще 35 лева достатъчни ли са, все съм си мислела ,че са много скъпи.
А разкрасителна процедура какво може да е за 35 лв? Мъжът ми предложи да ходя да си направя татуировка, ама подозирам, че те нямат предвид такова разкрасяване Rolling Eyes Mr. Green
Та ако може и салон в София или в Пловдив да препоръчате...
Чудя се дали нещо с косата си да не направя, ама тъкмо порасна, не искам да я режа...Не знам. Посъветвайте ме, моля.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 577
никой не би ти препорь4ал продцедура,ти знае6 от какво има6 нужда.вземи брошура от близкия салон и ти 6те си предцени6 най-добре

# 2
  • София
  • Мнения: 1 442
Защо не отидеш на масаж? Тук някъде имаше тема за салони за масажи. Иначе 35 лева не са много пари за спа, в смисъл че повечето по-особени процедури доколкото знам са по-скъпи....

# 3
  • NY
  • Мнения: 209
ето тук адреси и тел. на салони и спа



http://hydra.iblog.com/post/203741/213614

# 4
Имам нужда от помощ и май вие сте най-точните хора.
Спечелих награда - спа или разкрасителна процудера на стойност 35 лева, в който салон искам.
Обаче аз съм от ония жени, които тези неща хич не ги вълнуват Laughing
Съответно и идея си нямам какво съдържа спа процедура,къде се прави и въобще 35 лева достатъчни ли са, все съм си мислела ,че са много скъпи.
А разкрасителна процедура какво може да е за 35 лв? Мъжът ми предложи да ходя да си направя татуировка, ама подозирам, че те нямат предвид такова разкрасяване Rolling Eyes Mr. Green
Та ако може и салон в София или в Пловдив да препоръчате...
Чудя се дали нещо с косата си да не направя, ама тъкмо порасна, не искам да я режа...Не знам. Посъветвайте ме, моля.
Благодаря.
Cry Cry

# 5
  • Мнения: 1 724
И аз мисля, че можеш да се поглезиш с масаж или някоя процедура за тялото- има голямо разнообразие с мед, кафе, шоколад, морски водорасли, соли....

Аз съм ходила във Finastyle и съм доволна, добри отзиви съм чувала и за Спа Студио Сабина. И двете са в София. Имат сайтове, там подробно можеш да се запознаеш какво предлагат.

Иначе за такъв тип процедура 35 лв. хич не са много.

# 6
  • Мнения: 6 992
Знаех си аз, че няма да се прецакат Mr. Green
Гледам тук разни сайтове и направо ми се зави свят, то било много сложно да си красива Shocked
А и вече влизам в категорията дълга коса, което увеличава поне с 10 лв всичко, което бих могла да и направя Shocked Луда история Laughing Продължавам с търсенето, после ще ви кажа на какво съм се спряла в крайна сметка.
Благодаря много, че се отзовахте.

Общи условия

Активация на акаунт