Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ползвали ли сте Revalid, хранителни добавки? Имаше ли ефект? Ще ми бъде интересно да обменим мнение. Може да ми препоръчате и друг вид добавки за подсилване на косата, от които сте останали доволни.
Цитирай

София

Не забелязах особен ефект.
Цитирай

аз съм много доволна от шампоана Fitoval,към него има и таблетки за подсилване на косата.
Пздрави   Smile Smile Smile
« Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 12:04 от maryamvp »
Цитирай

Sf

http://www.krka.si/bg/izdelki/otc/fitoval/

Това е за шампоана им. На същата страница за Лекарства без рецепта има и информация за капсулите.

Мисля да ги пробвам Smile
Цитирай

нямаше ли вече такава тема... newsm78
Цитирай

Пловдивъ

Колко пари е Фитовала шампоан + капсули?
А иначе Мерц съм ползвала, но не съм доволна  Naughty
Нищо!
Цитирай

скоро в Deutschland

Капсулите Фитовал са 10лв. а малкия шампоан 3-4 лв. След раждане ги ползвах,има ефект. Известно време след като ги спрях, ефекта им отмина,разбира се. Сега пак ги ползвам,но доста апетит имам от тях  Rolling Eyes
Цитирай

Sf

Да и сестра ми, тя е лекар, каза, че като се приемат такива капсули, било то Ревалид или Фитовал, понеже съдържат много витамини, възбуждат апетита, а това пък води до напълняване Smile При повечето хора, разбира се  Mr. Green Имам една колежка, която яде по 6-7 пъти на ден и то доста обилно, а е слаба като щиглец  Shocked Обмяна, какво да се прави Smile

Така че, като се приемат такива добавки, трябва да се внимава с този завишен апетит. Мисля си, че ако в началото на приема, не се попддадеш на повишения глад, после организмът трябва да свикне Smile Убеждавам аз, ама да видим дали можем да излъжем апетита  Wink Поне ще сме ящни с хубави коси  Laughing
Цитирай

зависи наистина от човека-аз съм пила околко 5 месеца пантогар , а преди това -1 месец ревалид и нямаше промяна в кг-мите Wink
Цитирай

Аз съм много доволна помогна ми преди време за косопада, сега пак почнах да го пия заради ноктите. Не съм забелязала да ми влияе на апетита  Peace
Цитирай

София - Бургас

Ужасни са!Като антибиотик са хапченцата....
Цитирай

ето това може да ти помогне
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131839.msg2580521#msg2580521 Peace
Цитирай
zdraveite!Iaz se vkliy4vam da spodelia 4e sam stra6no dovolna ot kapsylite FitovalPolzvam gi ve4e dva meseja a sa6to i tiaxnia serym za kosa!Mnogo sam dovolna niama kosopad! Laughing Laughing
Цитирай
Ne vigdam razlika v kilogramite no razbira se vseki  e razli4en!!!!!!!! Hug
Цитирай

Ne vigdam razlika v kilogramite no razbira se vseki  e razli4en!!!!!!!! Hug

пиши на кирилица!!!!

по темата...използвах Ревалид шампоан и капсули-спря ми косопада,но в същото време слагах и ампули на Rene Furterer  Peace
така че незнам кое ми е помогнало повече!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.