Дали е опасно?

  • 1 811
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 205
В 1 месец летях до Аржентина. В 4 месец ( сега) бях на круиз с кораб за 9 дни за Нова Година. No Problem !!! Аз се Чуствам ок.  Peace

# 16
  • Мнения: 864
От теб зависи как се чувстваш!Но трябва и да си почиваш  Peace

# 17
  • Мнения: 683
Както са ти казали момичетата всичко зависи от теб.
С първата си бременност пътувах много често на големи разстояния от първия месец до деветия включително. И се чувствах прекрасно.
С втората не мога да изкарам от единия край на града до другия...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 775
Ети, консултирай се с гинеколога си. По принцип не е проблем, но е хубаво да бъде с почивки. Ти най- добре усещаш състоянието си. Аз почти в 8 месец си пътувах до морето и се возих на яхта. Късмет и лека бременност Flowers Four Leaf Clover pregnant  love001

# 19
  • Мнения: 857
не се претиснявай, стига да е безпроблемна бременността ти, няма проблеми Simple Smile.
аз лично в 5-тия месец пътувах до Анталия с автобус.
пътят е доста дълъг:София-Истанбул: към 10 часа, заради висене на границата,
цял ден се разхождахме из Истамбул, след което Истанбул-Анталия: 12 часа.
и все пак се консултирай с гинеколога си.
успех и късмет.
Аз минах същото разтояние с автобус в 5мес. Мисля,че ако се чувстваш добре няма проблем.

# 20
  • Мнения: 131
Според мен зависи ти как се чувсвтваш.  Peace

# 21
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не мисля,че има проблем да пътуваш.
Стига ти да се чувстваш добре. Peace


Подкрепям  Peace Peace Peace

# 22
  • Мнения: 1 382
Зависи как се чувстваш ти. Моя приятелка си дойдоха от Норвегия с кола, а тя беше в 8-я месец. Не е имало никакви проблеми, просто не й е било много комфортно да стои на едно място и са спирали да се разтъпче Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 897
В пети месец пътувах до морето и изкарах чудесно, но все пак е индивидуално. Ако бременността ти е лека, мисля, че няма страшно Peace

Аналогично при мен Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 456
Ако се чувстваш добре- няма проблем

# 25
  • Мнения: 1 949
На мен ми забраниха още в началото. Получих кръвотечение и ... абе имаше проблеми и така. Но не е задължително при всички да е както беше при мен  Laughing

# 26
  • Мнения: 104
 Консултираи се с лекаря си!! На мен ми забраниха да пътувам, въпреки че не бях много зле! Все пак бебчо е най важен Naughty

# 27
  • Мнения: 481
Благодаря Ви,мамчета за всички отговори.Оценявам това че споделихте с мен,това коя как се чувства и всъщност че отговорихте на въпроса ми...!!!!!

# 28
  • Мнения: 3 695
Много зависи дали ти е лека бремеността или проблемна. Аз лично пътувах на дълги разстояния до 8-я месец и се чувствах чудесно.

# 29
  • Мнения: 689
Не е опасно, стига бременността ти да не е проблемна. Но за всеки случай се консултирай с гинеколога се.
Аз в 7-ми месец пътувах до Русе и обратно.
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт