Бебешко олио, мляко или лосион?

  • 3 719
  • 32
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Въпросът ми е коя от тези мазилки от кога и при какви случаи се предпочита. Олиото знам,че е за новородени, а от там натаатък?

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Олиото през зимата, млякото през лятото!
Когато се роди синът ми беше много горещо и използвах мляко, като стана студено минах на олио, но не останах доволна и сега пак сме с мляко! Peace

# 2
  • Мнения: 3 478
Аз съм мазала с лосион само няколко пъти. Малката просто мрази да я мазготя и не го правя. Още от болницата ни казаха да не ползваме олио за мазане, запушвало порите и незнам си какво. Не поради тази причина, а по лични предпочитания не съм ползвала олио, не бих и ползвала Peace.

# 3
  • Мнения: 1 382
От там нататък ползваме мляко за бебета Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 3 645
С бебешко олио мазах откакто се е родил и до тази пролет,тогава минах на бебешко мляко...Олиото което ползвах попиваше бързо и не е имало проблем със запушване на порите,но не е подходящо за топло време
Лосион не съм ползвала досега

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 512
А лосионът при какви случаи се препоръчва и благодаря за бързите отговори

# 6
  • Мнения: 2 897
От там нататък ползваме мляко за бебета Simple Smile

И ние Peace

# 7
  • Мнения: 3 360
За лосиона незнам,ние в началото използвахме зехтин,а от лятото насам- мляко./От олиото /на пенатен/се появиха пъпчици по кожата Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 7 947
Ние и до ден днешен се мажем с олио - дори лятото. Не мисля че запушва порите и тн, все пак то е специално произведено за бебоци. Кожата на моя е толкова мека и чистичка, че ще продължавам и за напред да си го мажа с олио - просто явно съм попаднала на подходящото мазило за неговата кожа. Понякога, когато моя лосион свърши, съм мазала и мене си с олиото и кожата ми става страхотно мека от него. Laughing

# 9
  • Мнения: 2 197
Досега съм я мазала само с олио (всъщност първия месец с преварен зехтин). Никога не е имало проблем с попиването, а кожата и става супер след намазването.

# 10
  • Мнения: 1 881
Олиото през зимата, млякото през лятото!

И аз така смятам, като най - малките бебета може и с преварен зехтин.

# 11
  • Мнения: 1 881
Олиото през зимата, млякото през лятото!

И аз така смятам, като най - малките бебета може и с преварен зехтин. Малката се изрина от бебешко олио като новоредена и до 3 -тия месец я мазах със зехтин, после нямаше проблем.

# 12
  • Мнения: 680
до 2-рия мес. мазах с преварен зехтин,после минахме на мляко за тяло! Peace

# 13
  • Мнения: 227
до 2-рия мес. мазах с преварен зехтин,после минахме на мляко за тяло! Peace
Peace

# 14
  • Мнения: 999
Олиото през зимата, млякото през лятото!
Когато се роди синът ми беше много горещо и използвах мляко, като стана студено минах на олио, но не останах доволна и сега пак сме с мляко! Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт