Отговори
  • Мнения: 5 370
Четох го това, четох и не вярвах, и се хилих яко. Mr. Green
Оставям без коментар, за да не кажете, че "изразявам позиция, без да съм живяла във въпросната държава".

 hahaha

указания за употреба на уреди

# 1
# 2
  • Мнения: 7 837
Може да ви звучи абсурдно, но са прави. Малко ли хора са дръпнали пари по този начин.
Мозък се иска за това, а не бъбрек  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 631
Хах...
Тва е като историята за яйцьата и микровълновата  Joy

# 4
  • Мнения: 5 370
Може да ви звучи абсурдно, но са прави. Малко ли хора са дръпнали пари по този начин.
Мозък се иска за това, а не бъбрек  Laughing
На времето имаше един случай, не знам дали помниш, дето една жена осъди МакДоналдс-американка де-за това, че си изгорила езика с кафето им, на 5 000 000 долара.
Мислех си, че ни будалкат, ама ето, че май не е така.
Оле, още вървя и си се кикотя. Joy

# 5
  • Мнения: 7 837
Върху чашите за кафе, отдавна вече стои надпис - Внимание, топло!  Grinning

Също така, когато мият пода на магазин, задължително се слага табела, предупреждаваща, че е мокро и евентуално хлъзгаво. Презастраховат се... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 370
Робърт Джоунс е съгласен, че тези предупреждения са важни, но призовава към проявяване на здрав разум. Текстовете понякога са толкова странни, че хората не им обръщат внимание, добавя авторът на списъка за 2007 г. на 101 най-глупави и странни предупреждения. Обложката на книгата му показва информационен текст към детска количка, който съветва детето да бъде махнато от нея, преда да бъде сгъната
те това ме разбива просто......не е истина. hahaha hahaha

# 7
  • Мнения: 3 405
На упътването на нашата микровълнова пише:  hahahaНе използвайте уреда за подсушаване на домашни любимци и други животни #Crazy Joy

# 8
  • Мнения: 14 471
и мен ме очудват такива указания като все по-често срещащите се върху шампоани и душ гелове картинки че не се ядат/пият. ама явно има хора дето не са тъй умни като нас, за тях се пишат тези неща.
колкото до американците дето все съдят някого най-върховния случай /поне за мен/ е един чиновник който от прозяване по време на работа му се откачило ченето. осъдил компанията че работата била прекалено скучна.
Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 370
и мен ме очудват такива указания като все по-често срещащите се върху шампоани и душ гелове картинки че не се ядат/пият. ама явно има хора дето не са тъй умни като нас, за тях се пишат тези неща.
колкото до американците дето все съдят някого най-върховния случай /поне за мен/ е един чиновник който от прозяване по време на работа му се откачило ченето. осъдил компанията че работата била прекалено скучна.
Mr. Green
Не думай бе!!!!! #Crazy
Ауууууу, то тогава някои работодатели могат да бъдат разорени напрао. hahaha

# 10
  • Мнения: 139
FRESH описания на стоки

На сешоар: “Не ползвайте докато спите.” (ебаси, това ми е единственото останало време да си суша косата)

На пакетче чипс: “Спечелете много награди. Покупка не е необходима. Повече информация в пакета.” (специална оферта  )

На луксозен сапун: “Упътване: Използвайте като обикновен сапун” (дано да не ви е първия сапун)

На кутия със замразена храна: “Указания за употреба: Размразете.” (ммммммммм, хитро)

На пакетиран десерт (напечатано на дъното): “Не обръщайте” (късно, късно)

На полуготов пудинг: “Продуктът ще бъде горещ след загряването” (не думай)

На ютия: “Не гладете дрехите върху тялото” (въпреки, че спестява време)

На детски сироп против кашлица: “Не карайте кола и не работете с машини след използването на лекарството” (мдаа, ще можем жестоко да снижим броя на строителните инциденти, ако разкараме тия 5 годишни пишлемета от багерите)

На хапчета за сън: “Внимание: Може да предизвика състояние на сънливост” (НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ)

На опаковки с коледни светлини: “За употреба само в помещения и извън тях” (а къде не може?)

На кухненски робот: “Да не се ползва за другата цел” (тука вече неам думи)

На пакет с ядки: “Внимание: съдържа ядки” (ще го има и в новините)

На пакет с ядки: “Инструкция: Отворете пакета. Яжте ядки.” (Дишайте. Издишайте.)

На детски костюм Супермен: “Носенето на този костюм не ви позволява да летите.” (върнете ни парите)

На моторна резачка: “Не се опитвайте да спрете резачката с ръце или гениталии” (значи е имало опити)

Надпис на банкомат в САЩ: Ако сте сляп, използвайте Брайловата азбука. (no coment!)

Рекалама на Оптика: Ако не може да прочетете какво пише тук, значи сте попаднали на правилното място.

Надписа на отрова за мишки: Отровата действа бавно и продължително, мишките умират от вътрешни кръвозиливи, без да се мъчат.

# 11
  • Мнения: 14 471
Цитат
На кухненски робот: “Да не се ползва за другата цел” (тука вече неам думи)

коя е "другата цел"? newsm78

# 12
  • Мнения: 117
В упътването на детската количка за сина ми също пишеше - преди да сгънете количката уверете се че сте извадили детето от нея  Joy, за съжаление в момента немога да го намеря за да го снимам.

# 13
  • Мнения: 2 631
На упътването на нашата микровълнова пише:  hahahaНе използвайте уреда за подсушаване на домашни любимци и други животни #Crazy Joy

Вашата микровълнова да не е произведена в Китай  Laughing  Mr. Green  Peace

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
Техниците, които се грижат за климатика в офиса, обслужват Американското посолство и резиденция. Та в къщата на посланика, като ходили на поръчка, едно от момчетата минало през кухнята и видяло, че вратичката на фурната е отворен. На нея от вътрешната страна пишело: 'Do Not Step!' /Не стъпвайте!"/ Явно е имало случаи да стъпват. И понеже всичките им уреди, мебели и всичко останало си е от родните Щати, въпросната печка с фурна също Simple Smile

Доколко е вярно, не зная. Информация от втора ръка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт