Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търся хидратиращ ГЕЛ за лице. Въобще има ли такова нещо? Да е на добра марка и да е гел а не флуид или гел-крем9това немога да си го обясня хем гел хем крем)
Цитирай

София

Има, има...Ето ти един:
 и още един:
а също и хидратиращия гел Moisture Surge Light на Clinique
Цитирай

Преди време съм купувала такова нещо на Oil of Olaz, но не съм ги виждала отдавна по магазините в БГ.
Цитирай

Май ще е клиник макар че не ми се ще но Mary Kay незнам ъде има в Бургас а другата марка въобще не съм я чувала камо ли виждала.
Цитирай

Това е хидрогел, но е на Oil of Olay, не на Oil of Olaz. Ползвала съм и него - добър е, но това беше преди 10тина години.
А това са два продукта (гелове) на Oil of Olaz, от които нямам впечатления, но излязоха с Гуглето, и реших да ти ги покажа. Но доколкото се ориентирам по надписите, не са хидратиращи, а регенериращ и околоочен. Така че - само за обща култура можеш да ги видиш:

Цитирай

София

Май ще е клиник макар че не ми се ще но Mary Kay незнам ъде има в Бургас а другата марка въобще не съм я чувала камо ли виждала.
Ето български сайт на продуктите с марка ANNEMARIE BÖRLIND: http://www.boerlind-bg.com/special-care/special-care.aspx   /специално за хидратиращия - витализиращ, както го наричат там, гел, но има и секция за контакти/.
Цитирай

има хидратиращ гел за лице с лайка на Ив Роше, но не знам дали е хубав
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.