Скоро ще се роди моето бебе и трябва да напазаря

  • 1 869
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
препоръчайте ми козметика,памперси,прах за пране.С какво мога да дезинфекцирам бебешката ваничка?

# 1
  • Мнения: 3 457
ние сме с бюбхен Peace,памперси на памперс

# 2
  • Мнения: 4 668
Пелените (памперсите) са ни на Памперс , кърпичките също - други не признавам .
Козметика - ние сме само на Мустела и до сега  Peace Доволна съм много .
Ваничката можеш да измиеш просто със гъба и сапун и гореща вода . Не е нужно някакви силни препарати ...
Прах бях взела Тео бебе - става , но по доволна съм от Персил Сензитив  Grinning
 

# 3
  • Мнения: 6 472
Памперси за новородено признавам Памперс, Хъджис и Фиксис (тези имат изрязано на пъпчето). Като първа козметика ползвах Мустела, Себамед и Чико. От олиото на Бюбхен страхотно се изсушаваше кожата.

# 4
  • Мнения: 689
Аз съм взела прах за пране Sano Maxima - израелски. Доволна съм.  Peace
За останалите неща - просто все още не съм ги ползвала и не мога да дам мнение.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 345
в началото използвах козметика себа мед особено олиото и сапуна са много добри. после минах на клоран и мустела и те са хубави, но олиото си ползвах на себа мед до към 6 месеца ставаше му много мека кожата и бързо попива не седи мазен като сладкиш. прах съм ползвала само тео и съм много доволна. Пелените най- доволна съм от либеро никога не са ми пропускали особено нощно време памперс също са добри но понякога пропускат а не ги държа по много. Либеро имат ластиче отзад и дори и да не го стегна т.е. да го оставя по - свободен не са ми изпускали. Ваничката  съм мила само с вода и сапун. А пък съм стерилизирала съдовете му и шишетата със препарат на чико за студена стерилизация особено добро е за тези съдове които не позволяват изваряване или топла стерилизация - ама такива ще имате май като порастнете малко. Използвах омекотител особено за чаршафчетата и хавлииките на силан най- меки ми ставаха от него за да не са му грубички.

# 6
  • Мнения: 4 181
Козметика - определно Себамед, памперси на Pampers, прах за пране Персил Сензитив Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
препоръчайте ми козметика,памперси,прах за пране.С какво мога да дезинфекцирам бебешката ваничка?

памперси - Памперс или Хепи
прах за пране - Сано
козметика - Мустела или Бюбхен

# 8
  • Мнения: 113
ползваме още от началото шампоан на poupina цялата им козметика е много добра.памперси ползваме на "памперс" за подсичане кремче на EXCIPIAL зехтин гръцки някакъв за мазане ,но не е задължително има вече много добри козметични бебшки фирми.сапун "тео бебе" и прах за пране "тео бебе".не се изхвърляй много ,някой път евтините неща вършат по добра работа от скъпите.успех.

# 9
  • Мнения: 2 936
козметика-Бюбхен ...от олиото изобщо не се изсушава кожата на бебето...или Мустела!!!
памперси-Памперс
мокри кърпи-Нивеа крем,Памперс

# 10
  • Мнения: 865
аз си купих прах за пране sano maxima /течен/ и ми мирише ужасно,а и не съм очарована от това как пере.израелска ми работа,защо ли се занимавам с глупости #Cussing outсега си взех persil sensitiv и доизпрах-друго си е.иначе съм се подготвила с mustela.за нея нямам коментар за момента.

# 11
  • Мнения: 4 428
Прах за пране и до сега ползвам Тео бебе. Омекотител - Силан Сенситив.
Козметика - първо бяхме със сапунче на СебаМед, зехтин за мазане и Бочко за дупето. Минахме през Нивеа и Бюбхен, и сега сме със Клоран мляко и Мустела шампоан. Бочкото е неотменен и до сега.
Ваничката и за я мия с грапавата страна на гъбата и сапун. Последния път я измих с Циф и изплакнах доооста добре с топла вода.
Памперси ползвахме Памперс, Либеро и Мамиа. Най-съм доволна от Мамиата, но имат проблем с вноса и ги няма постоянно и всички размери. От Либелото нещо й стана на кожана на Маги, много странно  Thinking  newsm78  И сега сме пак на Пармерс. Макар, че от предишната опаковка ни се подсече дупето, а никога до тогава не беше ставало. И те май са на партиди - по-голями и по-малки ментета  Mr. Green

Леко раждане   bouquet

# 12
  • Мнения: 391

памперси - отначало ползвах Памперс ,а след 6 -я месец- Хепи ,защото започна    внезапно да се обрива от  новите партиди на Памперс

прах за пране- Тео Бебе

козметика - олио  и шампоан на Джонсънс ,крем със защитен фактор  на Мустела,за подсечено дупе- Бейби Тан ,Линола фет или Балсам на Д-р Тайс.

ваничката - измихме с топла вода и сапун

# 13
  • Bg
  • Мнения: 5
Прах-Тео бебе
Омекотител-Бинго софт
Памперси-Либеро
Козметика Бюбхен,а за къпане колкото и старомодно да ти звучи,.най-доброто се оказа добрият стар бръснарски сапун-БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ ! Peace

# 14
  • Мнения: 1 455
Прах-Тео Бебе,течен Персил
Омекотител-Бинго Бял
Пелени-Хъджис,Мамия
Козметика-Клоран

# 15
  • Мнения: 8 505
Козметика-Клоран,Мустела.
Пелени-Либеро,Мамиа
Прах и омекотител-тези,които ползваш за вашето пране,няма нужда от бебешки.Аз перях и пера с Персил и Силан.

# 16
  • Мнения: 903
Козметика ползвам Мустела и олио на Чико... най-съм доволна.
Прах за пране - Тео бебе и омекотител Ленор.
Памперси- Памперс... преди да се спра на тях изпробвах доста .
Леко и безпроблемно раждане и чакаме да се похвалиш с едно здраво и хубаво бебче  bouquet.

# 17
  • Мнения: 2 631
Козметика - СебаМед Peace Доволни сме много Hug
Прах - в началото Сано Максима, сега - Персил
омекотител - сано или Бинго
кърпички - само памперс
памперси - в началото памперс, хъджис, сега - мамиа  bouquet
Леко раждане  bouquet

# 18
Благодаря на всички,които ми отговориха.На 16.01.2007 се роди моето бебе Йоана.Пожелавам на всички много сладки малки бебчета и само радост на тези,които вече си имат.

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Благодаря на всички,които ми отговориха.На 16.01.2007 се роди моето бебе Йоана.Пожелавам на всички много сладки малки бебчета и само радост на тези,които вече си имат.


Честито ! Да ти е жива и здрава малката принцеса  Grinning

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Честито!!!!!!!!!!!!

# 21
памперси - Либеро
прах - Тео бебе
омекотител - Semana Sensitive Angel smile3531

# 22
  • Мнения: 3 457
честито бебче  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт