Обичате ли....

  • 2 737
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Обичам сина й. Нямам нищо против нея, просто искам да не си вре носа в нашето семейтво.

# 16
  • Мнения: 9 865
Чак да я обичам - не! newsm12
Обичам сина и, а към нея изпитвам уважение и единственото, което искам е отношенията ни да са приятелски и в никакъв случай в духа на бг патриархално-матриархалните традиции... И понякога ми е жал за нея, защото цял живот е гледала своите и чуждите деца (детска учителка) и не е получила грам признание особено от своите... smile3560

# 17
  • Мнения: X
Уважавам я, заради това което е постигнала, в повечето случаи - сама. Немога да кажа че я обичам, по-скоро съм сикнала с нея.

# 18
  • София
  • Мнения: 146
Обичам я, да!
Жената може да греши понякога, но сигурно и аз го правя, пък и не очаквам тя да се промени, за да ми се хареса. Прави всичко по силите си, за да е щастлив синът и, което включва и добрите взаимоотношения с мен. Помага ми, винаги когато я помоля.
Защо да не я обичам? Не съм от хората, които мразят някого само, защото така е прието и заради традицията...

Същото е и при мен. Не правя разлика между майка си и свекърва ми в отношението ми към тях. Дори не й казвам "свекърва", някак си самата дума има негативен смисъл за мен. (Но и "мамо" не казвам, за мен майката е една Crossing Arms). Но си се обичаме  Heart Eyes

Не мога да разбера и жени, които казват: "Харесва ми като го прави майка ми, но ако го направи свеки, ще има скандал, ще й дам да разбере... и разни такива" newsm78 . Голяма част от тези жени - майки на момченца. И не осъзнават, че бъдещето ще ги постави в същото положение на гонени и обиждани, само защото ще са "свекървата", а не "мама" Whistling
smile3501 smile3501 smile3501 напълно съм съгласна с вас

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
Не бих казала, че я обичам, но си я харесвам и уважавам. Много добър човек е. Wink

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Едва ли чак я обичам......
Но я уважавам - възпитала ми е един прекрасен съпруг, отзивчива и изпълнителна е!   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Нямах време да я опозная, камо ли да я обикна. Бяхме се виждали само три пъти и тя почина внезапно.

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Peace

# 23
  • Мнения: 3 268
Моята я обичам,не просто уважавам,а обичам.Познаваме се пивече от 20 години,много неща сме преживели,не всичко е било розово,но след толкова време спокойно мога да кажа,че я обичам.Да ми е жива и здрава!

# 24
  • Мнения: 2 309
Изобщо не се разбрахме с нея и чувствата ми към тази жена са на Вие!

# 25
  • Мнения: 2 910
Уважавам я много Peace

# 26
  • Мнения: 4 053
чак да я обичам-НЕ,
но поне я уважавам Wink

# 27
  • ново
  • Мнения: 5 960
Уважавам я.

# 28
  • Мнения: 8 917
За обич към човек с който не живея и не ми е една кръв - трудно казано, но уважавам я и съм й благодарна за помоща и за отгледаният и възпитан син Hug

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Чак пък да я обичам. Харесва ми това, че не е злобна и избягва конфронтация, също като мен. Не ми харесва това, че е лицемерка и че си дели децата..

Общи условия

Активация на акаунт