Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!Аз съм от Смолян,дъщеря ми е на 3 и половина годинки и от известно време сме с диагноза бронхиална астма!Много се притеснявам!Посетихме доста лекари,включително и алерголог,но малката продължава да кашля сутрин!!!!Не знам какво да правя!Чудя се за хомеопатия!Какво ли не опитахме от бабини лекове до много антибиотици!!!!!!!Помагайтееееееееееее Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Цитирай

С две ръце бих ти препоръчала хомеопатията !!! Аз лично така излекувах себе си,а сега лекувам и дъщеря си.Откакто пие хомеопатични капки,рядко боледува,а ако случайно се разболее минава за бързо и без проблем.
Тук във форума имаме хомеопат и се надявам да се включи и той за да ти даде повече инфо. Peace
Цитирай

blizna4e
Цитат
Тук във форума имаме хомеопат и се надявам да се включи и той

- близначе, оправдах надеждата ти... Peace

Цитат
Какво ли не опитахме от бабини лекове до много антибиотици!
- Е това е, Хомеопатията е накрая, последното за което се сещат хората... но, както пише в Библията - "Последните ще станат първи"

- Хубавото е, че все пак навреме стигате до Хомеопатията, преди да се хронифицира процеса.
 - За Смолян незнам, но в Пловдив мога да Ви дам адрес на Класически Хомеопат. Peace
Цитирай
много благодаря  bouquet
Цитирай

Шумен

stiliqna, имам приятелка от Смолян,която лекува момченцето си предимно с хомеопатия. Влез в смолянската тема и питай./Приятелката ми е Zuzi/
Дано дъщеря ти скоро да се оправи Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.