детска количка- каква

  • 1 713
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
има толкова много колички какъв модел трябва да избера. Искам да е лека и практична и естественно не много пари. има ли марка ,от която сте доволни?

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Не мога да те посъветвам каква количка да си купиш,съветвам те да не е Cangaroo. newsm11тежка,неудобна,огромнна едва влиза в асансьора.Гумите са много издадени настрани и не се побира в нормален багажник Close.Добре че сме с комби Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 1 345
има толкова много колички какъв модел трябва да избера. Искам да е лека и практична и естественно не много пари. има ли марка ,от която сте доволни?

ако не ти се струва прекалено обикновенна летните колички на бертони са евтини здрави лесни за пренасяне и за прибиране. Сгъват се на чадърче и има и такива които стават в абсолютно легнало положение

# 4
  • Мнения: 9 990
Не мога да те посъветвам каква количка да си купиш,съветвам те да не е Cangaroo. newsm11тежка,неудобна,огромнна едва влиза в асансьора.Гумите са много издадени настрани и не се побира в нормален багажник Close.Добре че сме с комби Wink

Това за кой модел точно се отнася?Че те са поне десетина..... ThinkingЧе аз съм се спряла на един модел, който е един от най-леките на пазара към днешна дата и е малко по-голяма от старият модел на летните на Чиполино-т.е. тясна/ компактна/ и лека... newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Това за кой модел точно се отнася?Че те са поне десетина..... ThinkingЧе аз съм се спряла на един модел, който е един от най-леките на пазара към днешна дата и е малко по-голяма от старият модел на летните на Чиполино-т.е. тясна/ компактна/ и лека... newsm78

Много се извинявам,сега видях че не съм уточнила за кой модел става въпрос Hug Hug Hug ето я
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=2372

# 6
  • Мнения: 1 448
Отначало бяхме с Маг Ингланд, модел Принцес Рол, с четири гуми, а после взехме Чиполино Он Роуд, страшно съм доволна и от двете  Peace

# 7
  • Мнения: 446
Аз съм много доволна от на Чиполино ,води се лятна вип но е много закрита и има легнало положение малка е и лека,има наистина голям кош,а като порастне няма да си купуваш лятна.
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2004&c … ory=34&type=1
model SMART и струва 145лева

# 8
  • Мнения: 125
определено Маг Ингланд няма да съжаляваш

# 9
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Ние сме с Чиполино Пуки и съм страшно доволна - лека е и много компактна.

# 10
  • Мнения: 8 917
Аз съм ЗА Кенгуру круизър, а също и за новата триколка Peace

# 11
  • Мнения: 5 026
определено Маг Ингланд няма да съжаляваш
  Peace

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Имола на Бертони Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 83
Определено сме много доволни от Мак Ингланд, модел Принцес - лека, много лесно маневрира, а и цената й е много прилична - 200 лв /поне беше толково преди 1г. и 8мес/

Общи условия

Активация на акаунт