термометър за ухо omron?

  • 9 745
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
отзиви?

# 1
  • Мнения: 1 311
Ползвам такъв вече повече от три години. Доволна съм като цяло. Всъщност никъде не тръгвам с детето без него.

# 2
  • Мнения: 4 181
а колко струва и за колко време мери Т?

# 3
  • София
  • Мнения: 771
За този ли става въпрос?
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1171.htm?osCsid=e63b13b9d21 … 51e8b65b383f9db82

Онзи ден го гледах в една аптека за 68 лв, но не посмях да купя, защото сина ми едва ли ще ми позволи да го ползваме. Хубавото е, че мери много бързо и надявам се точно за тази цена.

# 4
  • Мнения: 157
за този става въпрос .чудя се само ако пищи при измерването дали ще става когато детето спи.защото това е важно .някои дали го е пробвал?

# 5
  • Мнения: 1 883
Тъй като малката ми щерка е с фебрилен гърч имам доста инфо за термометрите .Говорила съм с доста специалисти , който твърдят , че ушните термометри могат да дават разлика от 1 десета . Телесната ТП няма нищо общо с ушната . Препоръчаха ми термометър за чело / има ги на фирмата МИКРОЛАЙФ / като най- точни .Ако ти трябва наистина ТОЧНАТА температура на детенце ще се наложи да му я мериш със живачен - най - верен е . За ориентир има или няма става този на Омрон , на Браун също са добри. Успех в избора   bouquet

# 6
  • Мнения: 346
Аз използвам този термометър вече четири години. Много е удобен, защото измерва температурата много бързо. Купих го когато голямата ми дъщеря имаше температура и не разрешаваше по никакъв начин да бъде измерена. Термометъра отчита температурата от една до три секунди, като в началото се чува един сигнал, тогава се натиска бутон и когато температурата е измерена се чуват четири сигнала, но в никакъв случай не пищи. Телесната температура се различава от ушната, при ушната температура стойност от 37,5 се счита за нормална. Измервала съм температурата на дъщерите ми когато спят и мисля, че е много по-удобно отколкото с живачен термометър.

# 7
  • Мнения: 1 883
Измервала съм температурата на дъщерите ми когато спят и мисля, че е много по-удобно отколкото с живачен термометър.

За удобството спор няма , но не може да се разчита на него  Shocked

# 8
  • Мнения: 2 498
*Stefania*, щом ушната 37,5 е нормална температура, то на каква телесна съответства newsm78?

# 9
  • Мнения: 1 883
*Stefania*, щом ушната 37,5 е нормална температура, то на каква телесна съответства newsm78?

Най - вероятно 1 градус надолу -36,5  newsm78

# 10
  • Мнения: 47 963
на нашия термометър за ухо пише да се направят няколко контролни измервания когато човек е здрав-без температура,за да се ориентираш за стойностите Thinking
аз също го ползвам само ориентировъчно
притеснява ме това,че понякога ако не го наглася добре в ушенцето на детето,не отчита нищо,или отчита по-ниска температура-при вас случва ли се? newsm78

# 11
  • Мнения: 346
vikuna , напълно си права, че не отчита съвсем точно, но когато немога да измеря температурата на детето по друг начин е по-добре от нищо.
valia77 , mamavassi ти е отговорила вече, измерва се температурата на детето, когато е здраво. В листовката пише, че стойности между 36,4 и 37,5 се считат за нормални.
Аз също измервам температурата с него ориентировъчно и напълно съм съгласна, че живачният термометър отчита най-вярно  Peace.

# 12
  • Мнения: 2 498
Благодаря ви за отговорите!

# 13
  • Мнения: 157
Благодаря бяхте много изчерпателни Grinning

# 14
  • Мнения: 1 520
Има го в брошурата на МЕТРО за този месец - 59.99 лв.

Общи условия

Активация на акаунт