"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 10

  • 16 809
  • 457
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 534
4arlin , в другата тема си писала за 11.01 , а в тази говориш за петък
11 е четвъртък , нали . Ако ще ходите в четвъртък , не мога да се измъкна от работа , но за петък ще мога най-вероятно
Роси , и ти ме обърка , нали на 11 на обед си при мен , а в Предстоящи си писала , че ще си в Перник . Ако ще ходиш в Перник , искам и аз  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 584


Ееее, Румка !!!Що все така става! Ми ела в Св.Параскева тогава? Simple Smile

не мога ще ходя да взимам един багаж от Дружба, уговорила съм транспорт и направо ще го закарам в Люлин, а и моя мъж почна работа Grinning и сега мога само след 15.30 16.00 като се прибере сина от училище, че няма на кого да оставя малката, Иве м9оляте мини през склада на кашона има един чувал малък с дрешки за дом 7, то си пише на чувала, и да нагушкате и нацелувате всичките  и от мен

# 77
  • Мнения: 863
4arlin , в другата тема си писала за 11.01 , а в тази говориш за петък
11 е четвъртък , нали . Ако ще ходите в четвъртък , не мога да се измъкна от работа , но за петък ще мога най-вероятно
Цитат



Писала съм за четвъртък, но това е за Св.Параскева ,бебешкия дом.
 А в петък питах за Дом 7, това е друг дом, за по-големи дечица от 3 до 7г. Можеш да дойдеш там Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 534
 Embarassed М-да , бях решила , че това е един и същ дом
Ще говоря с колежката , ако може да ме смени и да карам смяната след 16 часа .
Ще се разберем допълнително на лични или с Дамаянти на кю-то .

# 79
  • Мнения: 2 584
писна ми  преди правеше очни прегледи безплатни на деца от домовете, все още ли може или вече не се занимаваш, ако искаш ми пиши на лични, за една самотна майка се отнася

# 80
  • Мнения: 6 056


Говорих с Иванова, за петък да отидем в Дом7 да видим децата. Има ли желаещи да дойдат с мен??? Хайде момичета вие сте Simple Smile
[/quote]   Миленка,и аз ще дойда. Hug Ще има ли среща пред 345 или направо пред дома? newsm78

# 81
  • Мнения: 884
Здравейте! Аз съм от Горна Оряховица и тук има гимназия с художествени и музикални и музикални класове.Мисля ,че тези деца биха се включили с удоволствие в благотворителна изложба-базар. Познавам и дами от сферата на местното управление и бизнеса, които имат интереси и таланти извън работата си и само името им ще популяризира една такава инициатива. Извинявайте, ако се включвам не много на място, но аз все още съм кандидат членка тук. Много ми се иска и моя град да се включи в такъв проект. Hug                                       

# 82
  • Мнения: 4 195
Аз искам в петък в Дом 7  Praynig Не съм ходила до сега, искам, искам, искаааам.Ще говоря със свеки да дойде, но аз не знам къде е магазин 345 и искам с теб да се чакаме някъде...или да те взема от вас  newsm78, а Миленка  Praynig
а дали ако успея да се измъкна от бачкане, ще може да идем по - рано - примерно в 9 да сме там, аз не съм ходила, имам плик с играчки за тях от asa. моля ви мислете за да знам дали да питам шефа да ме пусне Peace
TIHA VODA тези дни всички са много заети и само споделяме идеи, след официалното представяне на Устави и тн, ще се заемем сериозно с организиране на нещо голямо, моля те следи темата, идетята ти е много интересна наистина  bouquet

# 83
  • Мнения: 4 195
да питам - петя дали има нужда от палто, кожено - от лисица е май, дълго. Една клежка ми го остави и не знам на кой да го дам.
И какво стана с ютиите, има ли нужда някъде newsm78

# 84
  • Мнения: 6 056
На Петя ютия не и трябва. За палтото не знам,ще я питам,а ще и стане ли,тя е много слаба newsm78

# 85
  • Мнения: 1 134
Руми, сега виждам, че има багаж от Дружба. Не можеш ли да им кажеш да го оставят в храма - "св. Наум Охридски"?! И после ще го разпределим...

Момичета, говорих и с Жени (момичето, чийто е гаража в Симеоново) - остава ли 21.01 като дата?

Роси, одеалата са в храма, чакам Миленка да каже дали ще ги вземат в св. Параскева.

В детската градина има детски единични легълца, също. Трябват ли някъде?

Идеята за по - мащабна акция е много добра. Трябва страхотна подготовка, обаче!
Аз не блестя с таланти, ще гледам поне да не преча.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 584
Криси една ютия за Маринка, а палтото ако не стане на Петя самотната майка от Дупница няма, а пък в склада са малки за нея

# 87
  • Мнения: 2 584
Зари ни двете махки са с малки деца и няма как да разнасят багаж, а и ще взема една кошара която ще я оставя в Драгалевци на Маринка

# 88
  • Мнения: 1 134
Зари ни двете махки са с малки деца и няма как да разнасят багаж, а и ще взема една кошара която ще я оставя в Драгалевци на Маринка

Ок, само исках да те улесня.  Hug

# 89
  • Мнения: 3 248
Току що говорих с директорката на дома в Драгалевци. В събота ще ходят на благотворителна изложба в м. Земята и хората, приходите от която ще бъдат за дома. Но ще тръгнат около 10.30 часа. Затова се разбрахме ние да отидем към 9.00-9.30 часа - Линда, Миленче, както и всички новорешили се да се присъединят - удобен ли ви е този час?! Съжалявам, че така го реших без да го съгласувам с вас, но много държа да се видя очи в очи с тази госпожа, а това беше единствената възможност.

Одеалата, с които разполагаме големи и тежки ли са?! Казах й, че имаме възможност да помогнем със същите ... това й беше единственото изискване - да не са такива.
Антибиотика ... ще го обсъдим допълнително. Помоли да не й носим лекарства в големи количества, за да не се задържат. Което ми хареса.
! Логопед - около 10 деца ще имат нужда. Каза, че тя не може да прецени, защото все пак не е лекар, но са толкова горе долу. Подчерта, че иска да е на доброволни начала, тъй като тя не може да го плати.
Каза, че има деца с Даун - ако имаме възможност и за други специалисти. Аз всъщност само едно момиченце видят с Даун (ако изобщо е това, за което си мисля, защото никой не ми е казвал "Ето виж...и т.н.").
Питах я как са децата здравословно, имунната им система ... каза, че са добре, така че мултивитаминките отпадат за там.


Мисля, че прие радушно новинката, че ще нося чорапогащници и носни кърпички, както и Вентолин. Thinking Друго ще взимаме ли?! newsm78
Добре си поговорихме, в смисъл на дълго и широко - да живее М-тел! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт