Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

Здравейте! SmileСлед 1 месец "живот и здраве" ще ставам леля! PraynigМного искам да купя за малкия /казват,че ще бъде момченце/ шезлонг от марката "Чиполино".Бихте ли ми споделили от къде в София мога да купя такъв? Rolling EyesЩе се радвам,ако някоя от вас "мами" има такъв, да ми напише за своите лични впечатления! Very HappyБлагодаря ви предварително! Peace
Цитирай

София

Аз ползвах със сина си шезлонг на "Чиполино" , беше ми много удобен, там го приспивах, разнасях из стаите, даже го ползвах известно време и в колата. Това е една от най-ценните (не като сума, а като приложение) ми покупки. Аз съм го купувала от един магазин до "Южния парк" , сега е магазин на Чико, но преди повече от 2 г. , сега не знам къде ги има. На Илиенци имаше склад на Чиполино.
Цитирай

София

Склада е в Илиенци,а за магазини има на много места.По добре пиши в кой район си.Има в Щъркел,Пинокио в Дианабад,магазин Бебе и други.
Цитирай

sofia

Здравейте мили дами!Благодаря ви за информацията!  bouquetСпестихте ми дългото "лутане" по магазините!Още другата седмица ще купя шезлонга!Ще ви се похваля след като го купя! Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.