Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 ян. 2007, 11:05 ч.

Доволни ли сте от цифровата телевизия?

• 375
  • 4
  •   1
Отговори

Анкета

Опции:

Изпълняват ли си поетите ангажименти операторите? Въобще всичко, което може да се сетите ще ви бъда благодарна ако споделите.....!

# 1
  • София
 Мъжът ми се е навил, защото нашата кабелна е с отвратително качество, а сега като орязаха и Диемите и то нищо не остана ...
 Свекър ми е с такава - качеството е перфектно, разликата с нашата кабелна е огромна.

Обаче наш приятел още преди Коледа се обади да дойдат да го включат ...още ги чака.

# 2
  • София
Да,доволна съм.От около 5 месеца сме с цифрова телевизия и нямам оплаквания.Качеството е много по-добро.

# 3
Доволна съм.Качеството е много по-добро,единствено ми липсват някои музикални програми.

# 4
  • До хладилника, който обичам
Да, категорично.
У дома сме на кабел, у майка ми сме на Булсатком. Разликата е огромна в качеството. Освен това, има програми, които се хващат комай само на дигиталната Simple Smile (поне в П-в); отделно цената за месец е еднаква... Единственият минус е в еднаквата програма на всички телевизори (втори приемник на месец струва 5,80, но ние се справяме с един само с по-внимателно четене на програмата и избор на филм за гледане Laughing); отделно Канал 1, БТВ и Нова ги хващаме почти читаво и без антена, тъй че ако някой член на семейството много пририта за различна програма, може да гледа тях, докато останалите зяпат булсаткома.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт