Мами в Италия - Част 36

  • 12 021
  • 250
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 167
на мен ми е много мъчно за моята снаха, която  продължава да ходи на работа.
а близнаците са едрички ( общо в момента са 3 кг и нещо). в 7мия месец...
това си е бебе в 9 месец..

# 61
  • Мнения: 2 379
Milix, не се притеснявай много, много. Нали си спомняш, че и Теди на Влади се завъртя доста късно. Май 2-3 седмици преди термина! Може и твоята мома да се врътне на по-късен етап Wink
Иначе браво, че всичко е ок Heart Eyes

Ники, щом си фотомодел, аз съм любопитна да видя твои снимки от проф. фотограф Grinning
Ако нямаш професионални, и нормални може Blush

Лени, много ви е хубава снимката с това синьо небе и вие такива гушнати Hug
Честита ти лодка Joy Готина си я набелязала.
И ние искаме лодка, да си обикаляме езерото. Гледката към селцата и планините откъм езерото е много живописна. Ама толкова много неща искаме ... Joy
Пък и освен това се оказа, че най-проста моторница си е бая скъпа Rolling Eyes Доста повече, поне отколкото аз си представях.

# 62
  • Мнения: 3 388
Лени, много сте сладки така гушнати с тези шапчици  Crazy
Миленка, радвам се, че всичко е ок, а за цезаровото както е писала Ани, знаеш ли допоследно каков може да и щукне на малката буболечка и да се извърти  Wink
Ники, и аз щях да кажа същото за снимките   Mr. Green Сериозно  Crazy Аз имам една приятлка, бразилиана, също омъжена тук, която работи като модел в Милано, знам че ходи нон-стоп на кастинги, милата, а често пъти- нищо.
Аз слагам във фурната питките, а току-що изпапах половин Риттер Спорт йогурт  Embarassed

# 63
  • Мнения: 750
Milix,не се притеснявай, ще видиш 4е вси4ко ще мине по мед и масло,ти само забрави страховете.А пък и както подо4увам то по добре било цезаровото се4ение от всяко друго раждане,ще те цепнат малко и готово,няма да се мъ4иш много. Peace Peace
Piccolina няма проблем за снимките ако ми дадеш е-маил адрес ще ти ги изпратя там,тъй като от форума така и не разбрах как се публикуват.о.к? newsm78

# 64
  • Мнения: 6 167
 ДА БЕ!
само пиколина ще ги гледа.
а аз?


соня, такъв ветрилник беше тоя ден на морето, че набързо сложихме капите Joy

ани, лодката е супер. и аз ще имам един ден. след 240 години... ако не, имаме на вилата една гумена, надуваема - мога да ги я заема за лагото Mr. Green Mr. Green

# 65
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Момичета, благодаря за успокоителните слова!  bouquet
 Аз не съм толкова притеснена, просто сикам да съм наясно какво ме чака, неизвестното в някои отношения ме плаши. А бе, все някак ще мине. И аз по едно време си мислех, че с цезарово не се мъчи човек докато роди, ама то си жива операция и май след това не е много приятно. Божа работа. Точка, стига съм се вайкала, че ставам банална!
Сонче, стига с тия шоколади, че виж мен, с 15 кила вповече съм и ще има да си късам косите после! Аз мислех, че ще пържиш питките! На моменти ме мамят пържилките! Мъжо ми миналото лято ги пробва в България и му харесаха и със сирене, и с мармалад гарнирани, та все ме кара да му правя, а досега не съм се пробвала. Иначе на моменти "въртя едни вити пити и баници. Добре,че намерих сиренето куартироло ломбардо, баш като нашата Дунавия!

# 66
  • Мнения: 2 379
Ники, пратих ти е-mail адреса си на лични.
После, ако позволиш, ще ти публикувам снимките в темата, за да не ревнуват другите Laughing

Лени, и с гумена лодка пак си е кеф! Ние това лято плувахме много навътре в езерото на гумени дюшечета Crazy Laughing Малко е кофти, ако искаш да се завъртиш, понеже е почти невъзможно да стане без да се изтърсиш във водата. Ама като се закрепи положението и е голямо блаженство Sunglasses Така сме се пекли с часове в най-голямата жега без да се изпържим, понеже водата е хладничка.

# 67
  • Мнения: 750
Сони,ами тя тази работа си малко шибана(дано не ми се сърдят модераторите),защото от време на може и да се срешне някоя(fregatura),но такава е професията,ако имаш късмет на кастинга ще вземеш работата,ако ли не  на следващия пак със бодра стъпка.

# 68
  • Мнения: 3 388
Миленче, аз не съм мръднала на килограми, то оставаше и отсега де  Whistling Ако нещо хапна в повечко, после пък на моменти нали ми става лошо и нямам апетит и то се компенсира, дето има една дума  Crazy
Апропо, питките станаха страхотни! Мъжо тъкмо се върна и само докато ги видя се възхити  Flutter Ние тази вечер сме на бистеки телешки и зелена салата, сега сложих и малко картофи с розмарино на фурна.

# 69
  • Мнения: 3 388
Сони,ами тя тази работа си малко шибана(дано не ми се сърдят модераторите),защото от време на може и да се срешне някоя(fregatura),но такава е професията,ако имаш късмет на кастинга ще вземеш работата,ако ли не  на следващия пак със бодра стъпка.

Така е, аз пък съм работила в медиа, където  не е много по-различно  Twisted Evil

Да чакаме снимки, значи  Wink

# 70
  • Мнения: 750
Ники, пратих ти е-mail адреса си на лични.
После, ако позволиш, ще ти публикувам снимките в темата, за да не ревнуват другите Laughing

Лени, и с гумена лодка пак си е кеф! Ние това лято плувахме много навътре в езерото на гумени дюшечета Crazy Laughing Малко е кофти, ако искаш да се завъртиш, понеже е почти невъзможно да стане без да се изтърсиш във водата. Ама като се закрепи положението и е голямо блаженство Sunglasses Така сме се пекли с часове в най-голямата жега без да се изпържим, понеже водата е хладничка.
О.к ще ти ги изпратя молко по късно,защото сега отивам да приготвя нещи4ко за ве4еря,4е мъжо пак ще го оставя гладен. Peace

# 71
  • Мнения: 6 167
Milena, аз не съм раждала, но пък много съм слушала  Laughing
мама казва, че от раждането по-естествено нещо няма.
Моята приятелка, като беше вече в 8-9 месец, много бременна и се беше притеснила
вече.. и майка ми я хвана в един ъгъл и я чувам с един тон, стил Кашпировски...
" Кате, ти лельо, като дойде момента , ще се разтвориш, природата си знае работата.., благословена болка и тн.. " Все в тоя 'напев'. Катето горката седи и премигва и й казва
" Говори ми, лельо Ани, говори ми". Та, ако искаш тел. на мама да ти поговори Wink
Приятелката ми роди накрая с цезарово, но беше голяма драма същта нощ.
Аз отидох да ги видя на 6тия или 8мия час не помня.
В стаята ВИП не искам да ви казвам какви условия бяха, няма значение.
Но като я видях, тя уморена.. и тн... Но искаше да отиде до тоалетната , аз й помогнах да отиде, в това време й оправих леглото. И видях, че може да ходи. Разбрахме се да излезем да направим няколко крачки само в коридора.  Като направи няколко крачки каза че още може и аз й казвам '" айде до иконата" - има една икона в другия край ( 20иа метра).. И лека полека отиде до иконата, после се върна.
Честно ти казвам - това беше най-важното нещо.
на 14тия ден от раждането приятелката ми беше на Маркоджиците на ски.
Съквартирантките й се търкаляха по креватите 40 дни, горките не можеха да станат.

Това си е коремна операция. Но трябва воля да станеш и да тръгнеш.
Щом свекръва ми, дето е на 100 години на втория - третия ден стана след втора коремна операция и тръгна. На 6тия вече беше самостоятелна единица. а не е някоя фиданка.

Няма да се плашиш. Хората пари дават за секцио.


# 72
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Лени, Hug Аз сякаш взех да се поотпускам. Да чувала съм, че ставаш и вървиш след секцио, но по-късно от нормално родилите, ама то зависи дали имаш и шевове при нормално раждане. Винаги съм си мислила,че много жени предпочитат секцио да не стардат часове наред. КАто каза пари се дават, още не знаем колко ще платим за цезарово, амй не било малко в частните клиники, както ще сме ние. Причината е, че моя Вито ще влезе с мен, нямя кой да ни помага.
И аз отивам да си пека кюфтетата и да правя салата. Дано мина без сладко накрая тая вечер?Оххх дали един ден пак ще мога да ида до Емилова в дебелариума? Аз съм мекотело пихтиесто и не ме ли запрат там трудно влизам в строя относно килата.

# 73
  • Мнения: 6 167
Лени, Hug Аз сякаш взех да се поотпускам. Да чувала съм, че ставаш и вървиш след секцио, но по-късно от нормално родилите, ама то зависи дали имаш и шевове при нормално раждане. Винаги съм си мислила,че много жени предпочитат секцио да не стардат часове наред. КАто каза пари се дават, още не знаем колко ще платим за цезарово, амй не било малко в частните клиники, както ще сме ние. Причината е, че моя Вито ще влезе с мен, нямя кой да ни помага.
И аз отивам да си пека кюфтетата и да правя салата. Дано мина без сладко накрая тая вечер?Оххх дали един ден пак ще мога да ида до Емилова в дебелариума? Аз съм мекотело пихтиесто и не ме ли запрат там трудно влизам в строя относно килата.

аз съм ходила при Ем. ако искаш , отиваме заедно!
аз си търся дружки за санаториума, имам една, но тя ще ми смели живота.
много се оплаква и ме побърква. и без това се изнервям при емилова,
остава да ми дудне някой и....

иначе искам да ти кажа, че като студентка работех в едно кафене до шейново.
циганките 3 часа след раждане бяха с кървавите нощници и цигарите в кафето.

правила няма.

# 74
  • Мнения: 3 425
Ето ме и менSimple Smile

Миликс,споко!Бебетата се обръщат и 10мин преди раждане,та не се притеснявай!Лени вече ти е казала...леко и бавно се раздвижваш,но това е ключа към бързо възстановяване  Peace Не е толкоз страшно,не се плаши...само не се хвърляй да гледаш филмчета на операции и ко...аз определено и до ден днешен не съм любопитна какво точно ми се случва...може би някой ден като порастна  Crazy

Ники,позволявай на Ани,че да не те затрупаме с емайли ахахахах даже ти знаем и емайла  Twisted Evil

Нямаме малко  Crazy


ПП.Лени,а къде са твоите снимкии????Аз ли само не ги виждаммммммммм

Общи условия

Активация на акаунт