Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора

Кожата на моето бебче е много суха на вратлето, по корема и гърдите, след къпане я мажа с олио Джонсън, във водата също капвам олио за вода на Мустела и пак й се лющи кожата, не знам какво още да правя?
Цитирай

Плевен

Това е достатъчно! Идва момент, когато "лющенето" спира.
Цитирай

София

Докторката ми предписа олио за баня "Линола Фет". Редувам го със шампоана и нямаме проблеми Peace
Цитирай

гр.Варна

И нашата беше много суха, но се оправи аз ползвам олио на Bubchen Peace
Цитирай

Sofia

Ние имахме същия проблем - лющеше се под мишничките и на корема. Педито каза да я мажа при всяка смяна на памперса през деня - оправи се за няколко дни, но аз продължавам да мажа всеки път. Ползвам олио на Бюбхен. Опитах с преварен зехтин, но не попива така добре като бебешкото олио и цапа дрехите Peace
Цитирай

Ползвам  "Стелатопия" на Мустела , за атопична кожа е . Ползвала съм и "Линола Фет" , доволна съм . Олио слагам , когато правя масаж на малката ..
Цитирай

плевен

Ние не сме имали такъв проблем.До 6-я месец мажех сина си вс.ден с лосион на Джонсън,сега сме на 11месеца и го мажа от време на време.А Стелатопия на Мустела мисля,че ще ви свърши работа.
Цитирай

Старата столица

Да,използвах преди.Но вече спрях да я мажа.
Цитирай

София

Това е достатъчно! Идва момент, когато "лющенето" спира.
newsm10 и моята бебка беше така,но не съм увеличавала мазането и си отмина .
Цитирай

Ще отмине-спокойно.Мажи след баня с олио или преварем зехтин и ще се оправи Peace
Цитирай

Всички бебета се лющят след раждането, че и по-късно....никога не съм мазала малката с олио въпреки лющенето по съвет на микро педиатър.....само с мляко за бебета...
Цитирай

Варна

Да,ползвам олиото на Бюбхен и съм много доволна Peace
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Моята бебка беше зимно бебе и затова да към 3 месец мазах с олио на CHICCO и много доволна останах Peace...след това вече минах на тоалетно мляко от същата марка и сега се мажем с него но мисля вече като е зимно време пак да мина на олио защото згрява тялото след баня Peace
Цитирай

София - Бургас

ползвам бюбхен и нямаме проблем! Peace
Цитирай

София, център

ползваме Бюбхен Traum Milk, много лесно попива и облажнява кожата, доволна съм, понякога мажа и с Pflege Lotion, но той е по-мазен
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора