Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Бургас

В 5я месец съм и понякога имам чувството че в корема ми има нещо като топка.Или по скоро като балон.Така се чувствам няколко дена и после всичко си нормално.Искам да разбера дали трябва да се притеснявам и да отида на лекар или това е нормално чувство при бремена жена.Може да ви струва смешно но за мен е 1ва бременост и незнам кое е нормално и кое не.Благодаря предварително.
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

според мен не трябва да се притесняваш. Нормално е, но на следващата консултация с лекаря го попитай.
Цитирай

Плевен

според мен не трябва да се притесняваш. Нормално е, но на следващата консултация с лекаря го попитай.
thumbsup
Цитирай

плевен

Когато бях бременна и аз така се чувствах,но като попитах гинеколога си той отговори че ако често се пипам по корема това предизвиква контракции и корема се втвърдява,а от там идва неприятното усещане.
Цитирай

София

Когато бях бременна и аз така се чувствах,но като попитах гинеколога си той отговори че ако често се пипам по корема това предизвиква контракции и корема се втвърдява,а от там идва неприятното усещане.
И на мен гинеколожката така ми казваше  Peace
Цитирай

Старата столица

newsm10
Цитирай

По описанието ти ми прилича на контракции-говори с лекаря си и повечко почивай...
Цитирай

София - Бургас

Ами все пак сподели на гинеколога си.....
Цитирай

Карлово

ако просто е неприятно не болезнено значи е подготвителни контракции и нямаш повод за притеснение всяка бременна ги има Peace
Цитирай

София

Нормално е , но за по-сигурно се консултирай с лекар.
Цитирай

под жаркото слънце

ако просто е неприятно не болезнено значи е подготвителни контракции и нямаш повод за притеснение всяка бременна ги има Peace
Цитирай

Някъде на път....

Нормално е , но за по-сигурно се консултирай с лекар.
Peace
Цитирай

Бургас - на гребена на вълните

И според мен е нормално  Peace Мислила ли си, че това може да е бебчо - една малка топчица...  newsm78
Цитирай

София

аз също съм в 5 месец и се чувствам по подобен начин ... няма нищо обезпокоително:)
Цитирай

Sofia

нормално е ако не е болезнено, но на мен при този случай ми изписаха магнезийй /магнерот/
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора