Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Габрово

Въпросът ми е дали някой се сеща коя марка корнфлейкс се продаваше с прототипи на героите от анимацията "Колите"? Помня,че  до скоро по телевизията се въртеше реклама на въпросната зърнена закуска,но не мога да си спомня за коя ставаше въпрос и дали още могат да се намерят въпросните играчки.
Синът ми е "луд" по филмчето и искам да го изненадам за рождения му ден.
Ако някой знае друг "източник" на стоки изобразяващи героите от филмчето, моля да сподели от къде могат да се купят. Praynig   
Цитирай

София

Nesquik, но не знам дали още ги има.
Цитирай

в зоната на здрача

вече свършиха и ние ги събирахме ама това беше,ако някъде са изостанали бройки.
но се съмнявам да ги събереш всички та да го изненадаш,по добре в някой магазин за играчки потърси.успех  bouquet
Цитирай

но и аз мисля че вече ги няма, ние (т.е. баткото ми) събра 5 от 6-те коли  Peace
ivap при нас се разпространяваха в "Била" Wink
Цитирай

Габрово

Благодаря ви за отговорите момичета.Проверих на няколко места,в Била също, но нищо не открих.Дано наистина някъде е изостанала някоя бройка.Ще продължа търсенето #Crazy!
Цитирай

София

Няма ги за съжаление. Преди повече от месец смениха играчката с Бионикъл /роботче на Лего/. Дано откриеш някъде нещо изостанало, но се съмнявам.

Ето тук се обсъждаше от къде да се купи червената количка - Светкавицата. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152037.0;topicseen
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.