Героите от анимацията "Колите"-от къде?

  • 532
  • 5
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Въпросът ми е дали някой се сеща коя марка корнфлейкс се продаваше с прототипи на героите от анимацията "Колите"? Помня,че  до скоро по телевизията се въртеше реклама на въпросната зърнена закуска,но не мога да си спомня за коя ставаше въпрос и дали още могат да се намерят въпросните играчки.
Синът ми е "луд" по филмчето и искам да го изненадам за рождения му ден.
Ако някой знае друг "източник" на стоки изобразяващи героите от филмчето, моля да сподели от къде могат да се купят. Praynig   

# 1
  • Мнения: 1 069
Nesquik, но не знам дали още ги има.

# 2
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Nesquik, но не знам дали още ги има.

вече свършиха и ние ги събирахме ама това беше,ако някъде са изостанали бройки.
но се съмнявам да ги събереш всички та да го изненадаш,по добре в някой магазин за играчки потърси.успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 465
Nesquik, но не знам дали още ги има.

но и аз мисля че вече ги няма, ние (т.е. баткото ми) събра 5 от 6-те коли  Peace
ivap при нас се разпространяваха в "Била" Wink

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Благодаря ви за отговорите момичета.Проверих на няколко места,в Била също, но нищо не открих.Дано наистина някъде е изостанала някоя бройка.Ще продължа търсенето #Crazy!

# 5
  • Мнения: 1 492
Няма ги за съжаление. Преди повече от месец смениха играчката с Бионикъл /роботче на Лего/. Дано откриеш някъде нещо изостанало, но се съмнявам.

Ето тук се обсъждаше от къде да се купи червената количка - Светкавицата. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152037.0;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт