Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 120 отговора

Варна

До колко часа сутрин спят бебоците ви? Ето моя поспаланко чак ме изненадва, сега е почти 10 часа, а той още спи  Shocked . Понякога се буди нощем за вода, понякога - не, но обикновенно спи до 9ч., а през деня още 2 пъти за по 2-3 часа. Не че се оплаквам, но се питам нормално ли е, все пак не е новороден.
Има ли и други поспаланковци във Форума?  Very Happy
Цитирай

София

На тази възраст спеше докъм 7.30-8 часа,но последния месец преди 9 не се събужда.
През деня спи само по еди път за около 2 часа.
Цитирай

До 12 ч., ако се брои за сутрин Mr. Green
Цитирай

пазарджик

И моят поспаланко спи до 9.30 или 10. все още спи два пъти на ден, аз не се оплаквам , но му се чудя. Shocked Вече е на 1г. и 3 месеца.
Цитирай

При нас е обратното. От началото на втори месец спи много малко. Сутрин се събужда към 8.30ч. и със залагалки и милувки заспива за още най-много час. Нощем се буди за едно хранене. Заспива към 23.00ч., а през деня спи максимум 3-4 часа, разпределени на около 30мин. по различно време.
Не знам кое е редно. Май бебетата често си менят режима в зависимост от възрастта.
Цитирай

gatorland

Най-често до 8.30-9
Цитирай

София

Ей, блазя ви, моето детенце спи до 8 преко сили, с около 5-6 будения през ноща.
Цитирай

Варна

Като бебе синът ми се събуждаше около 6-7 сутрин. Tired Дъщеря ми си е поспаланка от малка.
Но ето че на близо две години, синецът започна да се успива сутрин ...кеееф...само дето заради това вече започнах за работа да закъснявам..няма угодия, ей  Very Happy
Цитирай

София

В 9 става  Peace
Цитирай

Различно.Към 8-9, понякога и по-късно.Преди се будеше в 7.
Цитирай

Варна

Буди се към 7 да изпратим тати на работа Laughing и после заспиваме двамата до към 9-10ч
Цитирай

до 9, като си лягат към 20,30
Цитирай

Свиленград

Заспива вечер към 21 часа до 7.30 сутрин. След това км 10 заспива за час и половина и следобед към 14-15 часа за още един час и половина. Smile Моля се по-бързо да дойде времето,в което ще спи по-докъсно,за да се наспивам и аз Embarassed
Цитирай

Плевен

До скоро около 6-6,30 бяхме на крак  Tired От месец насам ставаме около 8ч.
Цитирай

Някъде на път....

Чак до 10. Налага се да го събуждам, иначе ще откара до обяд......  Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 120 отговора