Трета сливица!!!

  • 118 892
  • 817
  •   1
Отговори
# 75
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
е-е-е толкова изписахме тук за доц. Тодоров, преди да си отишла е ясно какво ще ти каже.

# 76
  • Мнения: 2 751
е-е-е толкова изписахме тук за доц. Тодоров, преди да си отишла е ясно какво ще ти каже.

И аз това си помислих, ама си замълчах  Rolling Eyes
Макар, че на Тео веднага й е казал, че Доротея е за операция.

# 77
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
е-е-е толкова изписахме тук за доц. Тодоров, преди да си отишла е ясно какво ще ти каже.

И аз това си помислих, ама си замълчах  Rolling Eyes
Макар, че на Тео веднага й е казал, че Доротея е за операция.


е как да си замълча, при положение, че тук сме най-малко 5 майки с едно мнение точно за това лице - поне 5 сме, които сме възмутени от едни и същи неща - цигарите да ги оставим настрана, безумният метод на преглед с горелката ли беше, запалка ли беше за това огледалце, изобщо не ми се говори като се сетя Close, и това, че трябваше да му вадя думите с ченгели и нищо и половина, ох, пак писах, а бях решила да не се простирам чак толкова......
както и да е, все забравям, че всеки абсолютно сам решава какво да прави Peace

# 78
  • Мнения: 2 751
е как да си замълча, при положение, че тук сме най-малко 5 майки с едно мнение точно за това лице - поне 5 сме, които сме възмутени от едни и същи неща - цигарите да ги оставим настрана, безумният метод на преглед с горелката ли беше, запалка ли беше за това огледалце, изобщо не ми се говори като се сетя Close, и това, че трябваше да му вадя думите с ченгели и нищо и половина, ох, пак писах, а бях решила да не се простирам чак толкова......
както и да е, все забравям, че всеки абсолютно сам решава какво да прави Peace
Ами, аз не съм ходила на преглед при него, затова си замълчах. Ама тук четох това-онова за него.

# 79
  • Мнения: 3 456
kalli, вие как сте ? Държите ли фронта ? Малко остана до 31.- Калоян здрав ли е ?

# 80
  • Мнения: 2 751
kalli, вие как сте ? Държите ли фронта ? Малко остана до 31.- Калоян здрав ли е ?
Ами, със здравето държим фронта  Rolling Eyes
Макар, че си покашля малко повече напоследък  newsm78
Ама аз вече трудничко издържам. Събраха ми се и на мен притеснителни здравословни проблеми, боли ме зъб, а и работя откъщи ...  ooooh!
Ама се държа, чакам с нетърпение 31ви  Shocked

# 81
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
kalli, още веднъж стискам палци за 31. Praynig Praynig Praynig Peace

# 82
  • Мнения: 2 751
kalli, още веднъж стискам палци за 31. Praynig Praynig Praynig Peace
Благодаря! Hug Hug Hug Аз съм изцяло оптимистично настроена, надявам се да има защо  Praynig Praynig Praynig


П.С. Стискайте ми първо палци за утре, че имам един важен преглед при д-р и ми се е свило сърцето  Confused

# 83
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
П.С. Стискайте ми първо палци за утре, че имам един важен преглед при д-р и ми се е свило сърцето  Confused

всичко ще мине добре, без да знам за какво става дума, но ти стискам палци сърдечно Praynig

# 84
  • Мнения: 3 456
Стискаме палци !!! newsm17

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Майки, забелязвате ли увеличаване на апетита на детето след махане на третата сливица. На дъщеря ми я махнахме на 8 години и след известно време така се разяде, че дори се страхувам. Много напълня, но може да не се дължи само на операцията.

# 86
  • Мнения: 55
Момичета, много Ви моля, като ходите на лекар УНГ питайте  дали знаят някой техен добър колега от Бургас или дали знаят някой от София, който дава часове в клиники в Бургас.
На нас ни предстои същото, много сме зле изкарахме остра бронхопнеомония заради тази сливица и да Ви кажа честно, предпочитам да я махнем но, като знам какви специалисти са Бургаските лекари много се страхувам.

# 87
  • Мнения: 2 751
Момичета, много Ви моля, като ходите на лекар УНГ питайте  дали знаят някой техен добър колега от Бургас или дали знаят някой от София, който дава часове в клиники в Бургас.
На нас ни предстои същото, много сме зле изкарахме остра бронхопнеомония заради тази сливица и да Ви кажа честно, предпочитам да я махнем но, като знам какви специалисти са Бургаските лекари много се страхувам.
В такъв случай защо не дойдете до София?
Транспортна б-ца е точно до Централна гара, в случай, че сте без кола...
Престоят в б-цата е до обяд. После се прибирате.
Мисля, че за нещо такова си заслужава...

Все пак ще питам, разбира се.  Hug

# 88
  • Мнения: 29
Момичета, искам съвет! Отдавна чета този форум, но чак сега пиша за 1 път в него. Моят син е на 2г. и 2 месеца и има уголемена 3-та сливица. Не искам да ви описвам как диша и  как хърка като спи. След всичко прочетено във форумите и из интернет реших да го завда при проф. Едрев, но възникна проблем - той не приемал деца под 3 години, а също ми казаха, че в Транспортна болница не преглеждали  такива деца. Та от тук и мойто питане - това наистина ли е така? Никой лекар ли в ТБ не приема такива деца и ако това е така при кого да го водя на преглед? Ние живеем в Монтана и ми е много трудно да получа от друго място информация. Също така искам, когато го заведа в София, да идем при наистина добър специалист, а не при някой случаен. Предварително благодаря.

# 89
  • Мнения: 2 751
Момичета, искам съвет! Отдавна чета този форум, но чак сега пиша за 1 път в него. Моят син е на 2г. и 2 месеца и има уголемена 3-та сливица. Не искам да ви описвам как диша и  как хърка като спи. След всичко прочетено във форумите и из интернет реших да го завда при проф. Едрев, но възникна проблем - той не приемал деца под 3 години, а също ми казаха, че в Транспортна болница не преглеждали  такива деца. Та от тук и мойто питане - това наистина ли е така? Никой лекар ли в ТБ не приема такива деца и ако това е така при кого да го водя на преглед? Ние живеем в Монтана и ми е много трудно да получа от друго място информация. Също така искам, когато го заведа в София, да идем при наистина добър специалист, а не при някой случаен. Предварително благодаря.
Не, не е така.
Само проф.  Едрев не приема деца под 3 год.
Останалите специалисти преглеждат.
Ние ходим при Френгов, и той ще го оперира.
Аз съм доволна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт