Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София

бих се радвала да получа мнението на "спецовете" за пащърнака като един от първите зеленчуци за захранване?
дала съм тиква и картоф, сега иде ред на тиквичката, а след нея ме сърбят ръцете да дам пащърнак. какво мислите? а за зелен фасул след това?
Цитирай

Sf

Пащърнакът доколкото знам е подправка.Да, няма никакъв проблем да го дадеш от първите зеленчуци за захранване.Пащърнак има в много пюрета.
Цитирай

София

благодаря ти за бързия отговор. действително, ние, възрастните, ползваме пащърнака за подправка, но се продават бебешки пюрета от пащърнак и картофи (Семпер) и само пащърнак (Сънвал, мисля).
явно при бебетата го броят за равностоен зеленчук, та се чудех...
Цитирай

Някъде на път....

Давай!
Цитирай

София

Аз пък доколкото знам пащърнака е зеленчук  Very Happy
Спокойно можеш да дадеш пащърнак  Peace
Но за зеления фасул изчакай още.
Цитирай

Varna

Давай смело! То и аз исках да му дам, но така и не намерих къде се продава  Tired
Цитирай

София

В големите маркети го има  Peace  В София - в Хит, Кауфланд. Във Варна може би в Пикадили  newsm78
Цитирай

Белгия/София

Аз пък доколкото знам пащърнака е зеленчук  Very Happy
Спокойно можеш да дадеш пащърнак  Peace

Peace
Цитирай

Моята бебка обожаваше пюрета с пъщърнак....давай смело...
Цитирай

София, Младост 1

В почти всички пюрета на Сънвал има пащърнак, така че няма проблем  Peace Те имат и само пащърнак.
Цитирай

Sf

Ето какво е пащърнака : http://www.gotvetesmen.com/useful/spices/index.php?alphabet=%D0%9F&id=51
Цитирай

Пащърнака беше един от първите зеленчуци, които въведох, давай смело.
Цитирай

София

Яна хапваше пюрета с пъщарнак. Доколкото знам това е вид зеленчук. Можеш да даваш смело Peace
Цитирай

доколкото съм забелязала само SUNVAL предлага чист пащърнак. аз още не съм давала в този вид

а само в комбинация с други зеленчуци на SUNVAL, там процентното му съотнощение е 3%. има още картоф, целина, морков, праз,спанак.

сина ми не го хареса и се наложи да прибавя малко ябълка за сладост. какво да правя, за да яде съм принудена, да правя нетрадиционни  комбинации
Цитирай

София

ХА! Това е любимия зеленчук на Борко: яде го с огромна охота  Very Happy Като ходя да пазарувам зеленчуци за бебешките пюрета винаги купувам няколко корена пащърнак и в пюрето той е около 1/3.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора