Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора
При положение, че аз пиша анонимно, не мога да очаквам да ми отговорите, но все пак. Имам косми на дупето  Embarassed и това ме измъчва. Говоря не а повърхността, а между бузите  Embarassed Embarassed Embarassed На мъжете, с които съм била явно не им пречи, дори всички изпитват страст към тази област, но на мен ми е супер-потискащо. 
Ами интересно ми е има ли и други като мен и как се справят с това - игнориране, премахване по някакъв начин (как?) или... знам ли и аз. Кола-маска в тази област как ли би се понесла, лазерна епилация - съществува ли изобщо такава услуга...
Оххх  Embarassed Embarassed Embarassed
Цитирай

Пловдив

Предполагам не си единствената, ама не много хора биха си признали Laughing То не че трябва човек да бие тъпан къде какво има, но все пак Laughing
Нормално е там да има окосмяване.
Да, епилация се прилага там, на козметик ако ходиш - лесно Smile
Иначе, сама в домашни условия можеш да пробваш какъвто начин за обескосмяване ти хрумне.
Цитирай

Белгия/София

Много жени имат, както и косъмчета по гърдите например.
Можеш спокойно да ги скубеш, но не с пинсета, де  Very Happy  С епилатор става, с кола, на козметик (ако не ти е неудобно, аз така и не се пречупих да се разчепя пред тях  Embarassed), каквото избереш. Не се притеснявай, нормално е. Поздрави.
Цитирай

София

Най-добре с кола маска.Там мястото е доста по притъпено от триъгълника,и надали ще изпиташ болка... Peace
Цитирай
определено с кола маска
лично аз като ходя да ми правят триъгълника ми махат космите и там, толкова е приятно чувството след това ^^, като бебешко дупе  Laughing Laughing
Цитирай

под голямата лоза

И аз като Блонди не мога да се престраша да пльосна на показ пред козметик , нищо, че две деца съм родила  Mr. Green
Действам в домашни условия с епилатор - на усет  Peace
и не мисля, че това е срамно- всеки човек има косми и там. Едни повече, други по- малко........ Rolling Eyes
Цитирай

Аз па си се чекна и ич не ми дреме.В домашни условия не действам...само на козметик.

И аз като Блонди не мога да се престраша да пльосна на показ пред козметик , нищо, че две деца съм родила  Mr. Green
Действам в домашни условия с епилатор - на усет  Peace
и не мисля, че това е срамно- всеки човек има косми и там. Едни повече, други по- малко........ Rolling Eyes
Цитирай
Е, добре де, за колата ясно, ама другите варианти как точно да ги приложа там. Все пак нищо не виждам  Laughing май идва момента да отида на кола-маска, не съм с иправила до сега на триъгълника, но май назрява момента.
Цитирай

Е, добре де, за колата ясно, ама другите варианти как точно да ги приложа там. Все пак нищо не виждам  Laughing май идва момента да отида на кола-маска, не съм с иправила до сега на триъгълника, но май назрява момента.
я си ходи на кола, и не се мъчи сама в къщи.
Цитирай

Ходи на кола, не е страшно, сама нищо няма да свършиш. ooooh!
Цитирай
я си ходи на кола, и не се мъчи сама в къщи.

Това и ще направя. Благодаря!   bouquet Успокоихте ме. Лично аз нямам на гърдите косъмчета, но там...  #Crazy Абе, кофти е. В най-скоро време ще се престраша. Все пак дете съм родила, едва ли ще боли повече.  hahaha
Цитирай

София

Мдааа,иди на козметик.Аз веднага ще ти препоръчам да идеш при леля Ванче-значи като я видиш и като ти застане на буква Ф smile3513,щеш- не щеш-сваляш гащи smile3508,лягаш-единия крак на стената,другия-на лампата на тавана.
Значи млецва ти леля Ванче врялата кола на зад....дупето де smile3514,очите ти изкачат и се залепват за тавана-някъде в дясно от въпросния крак,дето вече си виси там,леля Ванче те натиска мощно,дръпва,очите ти се връщат в орбитите,минават през мозъка ти,излизат от обратната страна на главата ти и падат някъде на пода....и след малко си готова.Имаш най-глдкото дупце на земята.
Ейййй,не забравяй да си прибереш очите от под леглото. newsm08
Цитирай

Уф, мааааа, стига си плашила жената.
Цитирай

София

Ама,жено,да не искаш да кажеш,че примираш от кеф кат` ти шлякнат оная вряла зелена слуз на трите букви.Щот` мен ми окапваха веждите от мъка.
Цитирай

Ама,жено,да не искаш да кажеш,че примираш от кеф кат` ти шлякнат оная вряла зелена слуз на трите букви.Щот` мен и окапваха веждите от мъка.
е стига де, не е чак толкова топла.Леля ти Ванче сигур я прегрява Mr. Green
Па и на гъзо не боли толкова.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора