Отговори
  • Мнения: 7 091
Преди време си го купих( последния в магазина и повече не заредиха), но досега не бях забелязвала, че може да се купи и онлайн.
Горещо го препоръчвам на всички майки, които трябва да организират плащания, лекари, училища, сметки най-различни, задължения в къщи и т.н. Има и много хубава дъска за организиране задълженията на децата с похвали.
Дано ви е полезно, аз лично без него не мога! Много е различен от обикновените органайзери и ми помага много да си сложа нещата в ред за деня, месеца, че и годината Simple Smile :

www.thefamilyorganizer.com

Приятелско майче ми похвали и това, но то май е за по-големи дечица :

http://www.easychild.com/parenting-products.htm

Споделете ако сте доволни и вие от такива продукти! Peace

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 01:23 от Tandoori

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не ми се отваря линка Rolling Eyes

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 082
щото са навързани двата линка и емотиконката. Трябва да забършеш всичко след ...com и се отваря. Аз досега рових из Амазон, дали те не предлагат нещо подобно за Европа, ама не би

# 3
  • Мнения: 7 091
щото са навързани двата линка и емотиконката. Трябва да забършеш всичко след ...com и се отваря. Аз досега рових из Амазон, дали те не предлагат нещо подобно за Европа, ама не би

Извинявам се за линка! Опитвам се да го опрвя от 40 мин и не прекъснато ми дава грешки от форума. Ако не става в момента като се опитвате, опитайте по-късно.
Благодаря!  bouquet

# 4
  • Мнения: 7 091
Оправих го най-сетне!!! Днеска цял ден имам проблеми с форума( не мога да отварям някои теми и т.н), не знам дали е заради моя нет или не, ама е ужасно изнервящо Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 714
Звучи много интересно и много американско  Laughing
Вторият линк е софтуер.

тъй като съм типична майка, която поема 99% от следенето на организацията вкъщи, плащания, крайни срокове и всичко останало, си го заплювам  Peace
До момента си пренасям всичко на тефтер за цялата година, от тия по-големите с цяла страница за всеки ден. Малко неща се е случвало да пропусна.
Пазя си тефтерите от последните 5 години  Wink
Мъжът ми на 1 януари се беше притеснил, че още не ми е купил тефтер/адженда за 2007, защото знае, че без тефтер не мога, а да ми го купи е негово задължение  Wink

# 6
  • Мнения: 11 304
Аз имам нещо подобно за тази година и съм доволна засега.
Само да не забравя къде го слагам Laughing

# 7
  • Мнения: 3 367
..имам календар на стената в кухнята к казва кога какво става-рождени и имени дни, д-ри,плеидеист,партита;вси1ко друго ми е и к електронно,имам календар на аутлука,не мога да се занимавам с хартии и вещи к искат носене и местене ,а и тефтери губя много
*
колкото до таблото,аз съм малко по-олд фешънъд там и мисля 1е децата нямат нужда от много сложнотия,в1ера гледах ето това:

http://www.amazon.com/Melissa-Doug-10136-Magnetic-Responsibility/dp/B00004WHNS

и мисля да го закупя догодина като пооотрасне дете..

# 8
  • Мнения: 3 491
..имам календар на стената в кухнята к казва кога какво става-рождени и имени дни, д-ри,плеидеист,партита;
И на мене това ми върши много добра работа, пиша рождени дни, други мероприятия, часове за прегледи, крайна, начална дата и почивка на курсове и др,. много добре работа ми върши, защото освен това е училищният календар и на него пише кога децата няма да учат, кога ще учат половин ден, изобщо, добре се чувствам с такъв календар на стената.

# 9
  • Мнения: 4 629
Аз като анет и блажка си имам календар. За синът ми имам магнитна дъска подобна на показаната от Анет. За сега я използвам за организиране на задачи, а скоро мисля да започвам със стикерите награди.

Иначе не съм голям фен на дългосрочното планиране. АКо другите правят планове ок, но аз гледам да не си правя много сметки без кръчмар (доколкото е възможно де  Crazy)

# 10
  • Мнения: 7 091
Ние също имаме календар на стената, но той е най-вече за "семейните" мероприятия, часове за лекар, празници, пазаруване, боклук, такива неща Simple Smile
А иначе понеже аз водя сметките в къщи аз си имам "кръчмарски" тефтер  Joy който сега замених с прословутия органайзер ( обикновените органайзери просто не ми побираха информацията Simple Smile ), в който водя сметки за вкъщи, кой, какво, кога, разпределение на моите си задачи лично, меню за седмицата, покупки за седмицата, плащания и така Simple Smile
Мъжа ми пък е почитател на електронните неща, аз обичам всичко да ми е на хартия  hahaha

# 11
  • Мнения: 3 367
Тандури,аз мисля че ти бях казал преди време,има софтуеъри к правят това,пишат и пращат чекове когато им кажеш(няма закъснения и пари за марки),вързани са и винаги сметките са покрити(няма глоби по кредитни карти,лош кредит и пр)..ние ползваме

http://quicken.intuit.com/personal-finance/

позволява да се бюджетира и да се планира финансово,знаем колко пари къде точно отиват и аз лично се чувствам много ин кънтрол (с таз магия разбрах че харчим над 70 долара на месец за подаръци!!!!!!!!!!!!!!!! и последваха промени..)

# 12
  • Мнения: 1 610
Тандури мила, защо не отвориш една тема "темата на Тандури" , така само ти търся темите - все нещо интересно се цикли покрай теб.
Хайде за съвета да почерпиш Laughing
За мен нещо такова, ако не е в електронен вид- забрави! Naughty

# 13
  • Мнения: 7 091
Тандури,аз мисля че ти бях казал преди време,има софтуеъри к правят това,пишат и пращат чекове когато им кажеш(няма закъснения и пари за марки),вързани са и винаги сметките са покрити(няма глоби по кредитни карти,лош кредит и пр)..ние ползваме

http://quicken.intuit.com/personal-finance/

позволява да се бюджетира и да се планира финансово,знаем колко пари къде точно отиват и аз лично се чувствам много ин кънтрол (с таз магия разбрах че харчим над 70 долара на месец за подаръци!!!!!!!!!!!!!!!! и последваха промени..)


Aз също ползвам Куикън, само дето миналата година като ми се прецака лаптопа си загубих всичката информация ( добре че си я имах и на хартия)  и от тогава не разчитам САМО на програмките ( между другото и аз съм супер доволна от нея), а и на хартиения носител Simple Smile
Иначе моя тефтер си върви с мен и както казва мъжа ми "пиша черен списък"  Joy

# 14
  • Мнения: 7 091
Тандури мила, защо не отвориш една тема "темата на Тандури" , така само ти търся темите - все нещо интересно се цикли покрай теб.
Хайде за съвета да почерпиш Laughing
За мен нещо такова, ако не е в електронен вид- забрави! Naughty

Направо като в готварския форум, авторска тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт