Лунна диета 11(четвъртък) - 14.44

  • 6 169
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
Добре де...от 11.01.2007 в 14.44 часа и до колко не трябва да ям....и изобщо нещо мога ли да ям...какъв е режима

# 16
  • Мнения: 11 534
И аз се включвам.Последните два пъти пропуснах,за което много ме е яд.Успех на всички! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 11 534
Бубу,режимът е само на вода,чай и фрешчета и караш така 24 часа.Кафе не знам дали може но аз пия по две на ден без захар.

# 18
ТОгава и аз съм с вас....дано издържа:)

# 19
  • София
  • Мнения: 2 060
И аз ще се включа!
 Peace

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз в отбора на лунатиците

# 21
  • Мнения: 727
и аз и аз!!!!

# 22
  • България
  • Мнения: 224
Момичета,и аз ще се включа,но ще ми е за първи път EmbarassedПонеже съм кърмачка ,дали няма да си навредя?Само вода ,чай и сок 24ч,така ли е ?

# 23
  • Мнения: 959
и аз се включвам, имам излишни кг, и като свърши ще пиша какъв е резултата

# 24
  • София
  • Мнения: 35 910
Момичета имам въпрос към вас - отдавна ви се възхищавам- та, как така изтрайвате 24 часа без да ядете.
На мен тая луна ми действа много зле на апетита - пълнолуние ли е ям като за световно - само тогава. Пощурявам за храна
Мъжът ми дори ми се подиграва - види ли луната пълна :,,Твоите те зоват /т.е върколака в теб се пробужда/''.

# 25
  • Мнения: 311
Аз мисля да хапвам по-малко просто.Даже от днес още съм така-явно организма си усеща...знам ли,че му се яде по-малко.

# 26
  • Мнения: 1 339
Надявам се да успея и аз утре само на водичка и чайчета  Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 147
И аз съм отново на линия Peace

# 28
  • Мнения: 630
 #Milti
цоп - и аз тук. Да ви питам момичета - има ли проблем ако пия и зеленчуков бульон/натурален, не кубче/?

# 29
  • Мнения: 25
Включвам се и аз в отбора,  на мен също ще ми е за първи път!

Общи условия

Активация на акаунт