Забавя ли прохождането проходилката?

  • 1 682
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 Четох на няколко места подобни мнения. Какви са вашите наблюдения, опит? Споделете!

# 1
  • Мнения: 8 917
Според мен - не.

# 2
  • Мнения: 1 046
според мен да ,

# 3
  • Мнения: 3 334
 Naughty Naughty Naughty
Хриси проходи на 9м./ползвахме проходилка/,мисля,че при всяко дете е индивидуално,но проходилката определено не е от значение за прохождане.

# 4
  • Мнения: 689
Определено не.

# 5
  • Мнения: 2 047
  Забавя, ако стои по цял ден в проходилката, вместо да си раздвижва  цялото тяло и да прави опити да се изправя и ходи само.

# 6
  • Мнения: 999
  Забавя, ако стои по цял ден в проходилката, вместо да си раздвижва  цялото тяло и да прави опити да се изправя и ходи само.
и аз така мисля.мими съм я слагала за по половин най много един час на ден, но повече съм си я водила за рачичките. проходи на 11м.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 152
Зависи....Ако по цял ден стои в проходилка, че свикне винаги да има опра и после ще се страхува да се пусне сама.
Хриси съм я държала по 15-20мин. в проходилка, през повечето време си лазеше. Проходи на 10месеца, т.е сега. Вече не я слагам в проходилка. А, и ходих на ортопед , който ми каза  да не я слагам в проходилка, тя била за мързеливи майки Blush. Да съм оставяла детето само да си ходи и да си пада понеже така най - бързо ще се научи само да си ходи и ще знае как да си пада на дупето а не по лице Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Мисля, че да. Но не виждам нищо лошо в това. На кого му е зор да тича по-рано  Mr. Green
Криско от 7-ми месец е почти целодневно в проходилката и проходи вчера  Laughing
Ранното прохождане така или иначе не е хубаво.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 152
Мисля, че да. Но не виждам нищо лошо в това. На кого му е зор да тича по-рано  Mr. Green
Криско от 7-ми месец е почти целодневно в проходилката и проходи вчера  Laughing
Ранното прохождане така или иначе не е хубаво.
Блонди без лоши чувства ама защо да не е хубаво ранното прохождане?? newsm78 Това не е ли естествено развитие на децата , а с проходилката според мен се забавя...само за да може мама да си почива по дълго време Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 7 723
Едва ли нещо може да забави естествения процес на прохождане, дори и проходилката  Thinking
И двете ми деца са били в проходилки, пък проходиха на по 11 месеца  Peace

# 11
  • Мнения: 5 362
 Не.
Няма непроходило дете-когато му дойде времето-тогава.

# 12
  • Мнения: 3 069
Дали с проходилка или без нея децата ще си проходят.Не мисля, че е за мързеливи майки а по-скоро така се разнообразяват децата.

# 13
  • Мнения: 1 101
И според мен - не. Сина ми доста бесня в проходилката, на 11 м започна да прави плахи самостоятелни крачки и на 1г. си ходеше почти стабилно.

# 14
  • Мнения: 817
Не, не забавя. Тоника проходи ан 9 месеца и половина, като от 7-мия месец беше постоянно в проходилката. Дали съм мързелива майка не знам, но тя много се радваше, когато е в проходилката.

Общи условия

Активация на акаунт