Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Мами, споделете някоя бабешка рецепта или мазило, което поне малко да заличи стриите по време на бременността и след раждане. Много здраео се нацепих, едни стриища са ме налегнали, сега съм началото на 9 месец, а представям си какво ще се получи до термина Shocked
Цитирай

Бургас

Ох аз имам чувството, че нищо непомага  Tired
Мажа се тука с разни кремове и няма ефект и каквото съм прочела май няма такова кремче което да ни оттърве от тия гадости  Confused
Цитирай

София

Аз също здраво се нацепих с бременността и то за много кратко. Честно казано нищо не ми помогна за тези стрии, но както казва гинеколога ми "няма нищо лошо в това да имаш белези, които да показват, че си дала живот". И така вече шест години си живея в хармония със стриите, показвам си ги и хич не ме е срам, а и с времето избледняват и не се забелязват чак толкова.
Въпреки че си се нацепила продължавай да се мажеш, за да не се задълбочава проблема.
И хич да не ти пука!
Цитирай

Аз се мажа с маслото на икаров и малко намаляха,но си стоят червени вече почти две години.Явно се надяват даги мажа с някой скъп крем,та да се махнат и ми дават шанс толкова време вече.Ама аз като нямам много възможности...хич не се възползвам от шанса.Иначе знам за мас с невен и мисля да пробвам.
Цитирай

Варна

Има такъв крем на Мустела - за вече съществуващи стрии. Не му помня цената обаче. При мен имаше много добър ефект от ползването му.
Цитирай
Аз сега си купих някакво кремче на "Chicco" за бремени,"La Donna Mamma" се казва, струва 22 лева и изглежда надеждно,но да видим какво ще стане.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.