Симптоми преди раждането

  • 35 330
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Мили мами, споделете какви симптоми сте имали няколко дни преди раждането. Имали ли сте чувството, че момента наближава?

# 1
  • Мнения: 1 382
Като, че ли не чувствах много, че наближава. Освен падане на тапата и леки контракции Simple Smile На някой им се смъква корема. Някой казват, че преди раждане се подува носа, но не съм забелязала. Леко раждане Simple Smile

# 2
  • Мнения: 371
Дни преди раждането - не, но непосредствено преди раждането - да. Става въпрос за контракции, прокървяване, изтичане на околоплодните води. Около 11 часа след първите симптоми родих.

# 3
  • Мнения: 1 138
Да кажа първо че преносих Вики 3 дена (2 и половина де). Значи всичко започна посред нищите, към 3-3.30 като ме напъна едно разтройство Sick ужас. Ама аз не знам че се почва. И така няколко пъти ходих до WC-то нещо ме напъва като все едно ще ми идва цикъл. При последното ходене вече видях тапата падна. А същия този ден щях да влизам в болница(втора градска) по мое желание да следят бебо че нали преносвам. Почнаха се контракции ама не толкоз болезнени колкото аз си мислех, и бяха често в началото на 5 минути после станаха на 3 а аз си се разхождам в нас в кухнята и се чудя да вдигам ли мъжо или още не. И така до към 5 и половина, а той милия се събудил сам и видял че ме няма и ей го пристига аз аз му давам чашка с кафе и викам като си изпиеш кафето да тръгваме че нещо ме напъва. И той като се ошашка взе си чашата с кафето в колата ама нали се сещате колко пи.
Та аз малко се отплеснах извинявай за което Embarassed, та исках да кажа че ден преди да родя нямах никакви симптоми и хич не мислех че идва бебо. Пожелавам ти леко раждане.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Нямах никакви симптоми, добре че тапата ми падна 2 дена преди това, когато се къпех - иначе нямаше да разбера, че наближава.

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Нямах симптоми, направо си почнаха контракциите

# 6
  • Мнения: 439
Нямах никакви симптоми,даже го преносих цели 3 дни.Ходих всеки ден на запис,както обикновенно и този ден ми казаха реактивен плод.Бебко не му се излизаше-средата която му бях създала много му допадаша.Вечерта както си вечеряме  към 19.00ч. падна ми тапата и си казах вече идва момента до два дни ще се срещнем с бебчо,но докато си представях как ще се гушкаме и започнаха болките .През ноща аз и мъж ми се озовахме пред болницата без да споменем на никои и на сутринта в 9.00ч. ЧЕСТИТО  smile3525 Болките при мен доидоха изведнъж-на обяд няма симптоми,а през ноща друг филм.( май нещо се отнесох)
ЛЕКО РАЖДАНЕ!!!

# 7
  • Мнения: 1 081
Никакви симптоми!даже деня преди да родя ходих н аплаж в Тюленово-това е на 120 км от Варна:)
Леко раждане:)

# 8
  • София
  • Мнения: 3 064
Седмица след термина на сутринта получих леки контракции като менструални болки, през деня почна да пада тапата, на следващата нощ в 3 часа бях в болницата и сутринта родих.

# 9
  • Мнения: 116
Имах болки в таза ,който се разширявал и за това боляло(тялато се подготвя за раждането). И двата пъти родих 2-3 седмици по рано от термина.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
около 2 дни преди това започна да ме боли корема и кръста (точно както като ще ми идва) понякога толкова силно че не можех да си намеря място! контракциите започнаха 20 часа преди да родя - в началото на 15 мин после зачестиха
Безпроблемно раждане ти пожелавам!  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 041
Нямах никакви симптоми,че раждането наближава,въпреки че преносих 9 дни.Чувствах се много добре,дори предния ден ходихме на Червен и се катерих.Накрая се наложи да постъпя в болницата и да ме срежат.Така и не знам какво е това контракция Rolling Eyes Леко раждане Peace

# 12
  • Мнения: 1 328
Аз отидох на запис на тонове и за всеки случай ме прегледа доки, че преносвах с 2 дена и се оказа че съм с 6 см. разкритие. Предната вечер имах болки като преди цикъл, сутринта нищо.. Не съм си представяла че това ще е... Peace

# 13
  • Мнения: 3 695
Нямах никакви симптоми, ей така като си реши беба и за 3-4 часа излезе Simple Smile Даже в родилната зала още не вярвах, че раждам.  Grinning

# 14
  • Мнения: 191
И аз нямах никакви симптоми. Докторът ми каза, че раждането е започнало.

Общи условия

Активация на акаунт