Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В. Търново

здравейте!
аз съм бременна в началото на четвърти месец и ме проследява Калейнски.засега съм доволна от него,но ще раждам в Русе,понеже сме си от там.искам да питам как регулирахте теглото си по време на бременността,понеже се оказа,че без да забележа съм си сложила 2 килца излишни Sad лекарят каза,че не е много пожелателно да е така,но го оправдава с празниците.аз не ям повече от преди,но как така се случи?дали е от лекарствата?пия Дуфастон и Булмама,а също и желязо и фолиева киселина.моля споделете!страх ме е,че ще стана адски дебела! Sadиначе всичко ми е наред,поне бебо явно се чувства добре-видях го днес на видеозона Smile
Цитирай

Велико Търново

поздравления!!!   bouquet и аз бях при КАленски  и не мога да се оплача. не се притеснявай за теглото. колкото и да качиш после може да се смъкне. ако не качваш си е по притеснително. аз в началото качих много, но в последните седмици качвах много малко.така че как ще се развие бременоста и как ще качваш килограми  не може да се каже от сега. хапвай си нормално и от всичко, а другото здраве да е.
Цитирай

В. Търново

мерси много за куража!по принцип килограмите не ми бяха проблем от тийнейджърството,та сега се шашкам.но наистина най-важното е всичко да е наред!  bouquet
Цитирай
 Da si bremenna, tova e nai prekrasnoto ne6to koeto moje da ti se slu4i. Ne se pritesnqvai za kilogramite, az ka4ih 5 kilograma dokato razbera 4e sam bremenna, a posle ka4vah po 2 na mesec. 1 godina sled kato rodih si gi varnah ( sled kato sprqh da karmq).
 Naslajdavai se na malkoto sakrovi6te koeto jivee v teb i ne se ograni4avai s hranataq za6toto tq e nujna ne samo na teb, a i na nego.
  Pojelavam ti leka bremennost i bezproblemno rajdane i mnogo mnogo usmivki sled tova. newsm10
Цитирай

велико търново

Е най-после и мами от Велико Търново.Искам да ви попитам знаете ли дали в Търново някъде се прави фетална морфология.Моля ви се проучете нещата.Защото аз си нямам на идея от къде да започна.
Цитирай

Мисля, че основното за бремеността, това е да свикнеш с мисълта за теглото. Не можеш да се лишаваш в този период от храна, нито пък да контролираш промените в организма си. Пък мъжете и така ни харесват. Каквото и да става - после ще имаш възможност да се възстановиш, бавно, но все пак славно Smile. Пожелавам бебчо да се чувства добре на сигурно в корема и да те радва. Не забравяй да му говориш. Love
Цитирай

Е най-после и мами от Велико Търново.Искам да ви попитам знаете ли дали в Търново някъде се прави фетална морфология.Моля ви се проучете нещата.Защото аз си нямам на идея от къде да започна.
Не знам, защо не питаш някой доктор?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.