Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 897
  • 385
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 14
mylili ,кутията ти е пълна.Благодаря за бързия отговор.Продуктите отдавна са познати на мен и всичките ми приятелки тук в Несебър.Но момичето -дистрибутор от Пловдив,което ни снабдяваше се отказа от Дионис и сега е на някакви български боклуци.
Ще се свържем и лично ще отидем да си приберем поръчката от Бургас.

# 376
  • Мнения: 354
Здравейте момичета, аз също ползвам препаратите на Дионис и съм много доволна, даже съм дистрибутор, ама само заради отстъпката. Една приятелка ме направи дистрибутор и тя ми носи препаратите, но тъй като мина към другата фирма Екопромакс, сега няма кои да ми ги доставя. Попитах я как да се свържа с офиса, мога ли да си ги взимам от там като дистрибутор и т.н., но отговор не получих, може би защото не харесах новите продукти на Екопромакс, казах и че няма да ги ползвам повече. Пробвах пастата на Екопромакс, но не е това което очаквах, за мен лично качеството е ниско. Та искам си старите препарати на Дионис, но за съжаление съм голяма чистница и разните му документи по регистрацията като дистрибутор от преди 2 години съм ги изхвърлила. Моля дайте ми инфо за офиса и кака да си подновя договора за дистрибуция, че да си ползвам отстъпката, само за мен нямам нито време нито желание да се дзанимавам с такава дейност. Благодаря  Hug

# 377
Здравейте момичета, аз също ползвам препаратите на Дионис и съм много доволна, даже съм дистрибутор, ама само заради отстъпката. Една приятелка ме направи дистрибутор и тя ми носи препаратите, но тъй като мина към другата фирма Екопромакс, сега няма кои да ми ги доставя. Попитах я как да се свържа с офиса, мога ли да си ги взимам от там като дистрибутор и т.н., но отговор не получих, може би защото не харесах новите продукти на Екопромакс, казах и че няма да ги ползвам повече. Пробвах пастата на Екопромакс, но не е това което очаквах, за мен лично качеството е ниско. Та искам си старите препарати на Дионис, но за съжаление съм голяма чистница и разните му документи по регистрацията като дистрибутор от преди 2 години съм ги изхвърлила. Моля дайте ми инфо за офиса и кака да си подновя договора за дистрибуция, че да си ползвам отстъпката, само за мен нямам нито време нито желание да се дзанимавам с такава дейност. Благодаря  Hug
Адреса  на офиса в София ул. Осогово 68 /следващата пресечка след Шар планина/ и двете са пресечки на улица Симеон, но не вярвам някой да ти изпрати продукти от там.
Офиса работи понеделник и вторник от 11-18 и сряда 14-21 четвъртък и петък 12-19 събота 12-16  Аз също исках да продължа да получавам, но ми отговориха, че трябва да отида и да си ги закупя от там на дистрибуторски цени. Иначе няма нужда да си подновяваш регистрацията. Ти си си дистрибутор и си имаш договор.
dionisbul е Скайп името на офиса. Пробвай и чрез него.
Пастите на Екопромак са супер. Не знам какво не ти е допаднало. Аз съм по-доворна от тах, но всеки сам си знае.
Успех.

# 378
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Христос Воскресе! Здраве и късмет!   bouquet

# 379
  • Мнения: 234
Здравейте!
Аз съм от град РУсе и искам да стана дистрибутор на фирмата Екопромакс. ПИсах на саита на фирмата но още никой не ми е отговорил. Ще се запиша под първия дистрибутор, който ми пише на лични. Благодаря ви! Надявам се някой да ми пише  Hug

# 380
  • Мнения: 7 091
Моля, пуснете си нова тема.  Peace

# 381
# 382
  • Мнения: 234
не ми се отваря този линк, ето какво пише...
Темата или форумът, който търсите, не съществува или имате ограничени права.

# 383
  • Мнения: 2 481
Да защото модератор я изтри,аз нещо не  съм спазила правилата ,бях дала  линк който се счита като реклама ,към сайта,нека друг да пусне новата тема,най добре който я е пуснал и първата! Peace Може със същото заглавие да е

# 384
  • Мнения: 7 091
Eli, аз не съм трила темата ти, не знам някой друг модератор да е влизал да трие.  newsm78  Пусни я пак! Peace

# 385
  • Мнения: 2 481
ОК!
Пуснах пак наново!Дано сега няма проблем!
Да пишем там всичко което ни  вълнува около препаратите! Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288941.new#new

Общи условия

Активация на акаунт