Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 393
  • 385
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 983
Ако някой има връзка с дистрибутор, който да обслужва кв. Лозенец в София, да даде координати! Може и на лични! Моля!
Хайде и на мен, моля  Praynig. В същия район съм.

# 61
  • Мнения: 3 211
въпрос към дистрибуторите: ако стана дистрибутор, има ли изискване за някакъв оборот минимум, или мога да си купувам по 1 препарат/месец примерно за лична употреба?

# 62
  • Мнения: 1 163
До "mama Krasi" или всички които знаят:

"Просто се регистрирах в мрежата като потребител и сега си взимам нещата с отстъпка"

Здравейте аз съм от Варна, как мога да се регистрирам като потребител или дистрибутор и въобще да си закупя някой от препаратите? Престои ми голямо пролетно по4истване и искам да си ги набявя бързо.
Благодаря предварително

# 63
  • Мнения: 91
Михаела,мога ли на теб да си поръчам и как може да си ги получа на мен ми е удобни в лозенец и кв. левски

# 64
  • София
  • Мнения: 1 326
А тези продукти изцяло на билкова основа ли са? Нямат ли консерванти или там подобни....?

# 65
  • София
  • Мнения: 639
мимичета , как се регистрирате в мрежата като потребители, аз нещо не намирам къде трябва да отида
помогнете  Praynig  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 163
мимичета , как се регистрирате в мрежата като потребители, аз нещо не намирам къде трябва да отида
помогнете  Praynig  Simple Smile


И аз искам да знам?"
А от къде и от кого да си купя нвщо във Варна

# 67
  • Мнения: 17 546
Ползвам пастата от три месеца! Перфектна е! Мисля дори че в някой от телешоповете предлагат такава, на същия принцип  и е за 49 лв! #Crazy , а тази е само 3,50!

# 68
  • София
  • Мнения: 2 157
Искам да си поръчам някои от продуктите. Може ли някой дистрибутор да ми прати координати на ЛС. За уточнение, живея в Зона Б5  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 471
Искам да си поръчам някои от продуктите. Може ли някой дистрибутор да ми прати координати на ЛС. За уточнение, живея в Зона Б5  Peace
Здравей. Сега отивам до офиса. Ако можеш да дойдеш до 17.30 на Билата -Опълченска обади ми се на 0888653965. Ако ли не ми пиши да уговорим друга среща. Мая

# 70
Здравей те,аз сьм от ''Дружба'' и ако някой иска мога да му порьчам от тези продукти,а ако иска и да стане дистрибутор, може да ми се обади на 0888 860020 Диди!

# 71
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А тези продукти изцяло на билкова основа ли са? Нямат ли консерванти или там подобни....?
Био продукти са изцяло!  Peace

# 72
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Никой ли не стана дистрибутор за Варна.Аз също имам интерес към продуктите

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Не ми стана ясно как се регистрирате в мрежата.И в този сайт няма телефон за контакт дори.Нещо не ми се връзват нещата.Няма дори имейл,на който да пишеш.Само на въпросната Ваня Янкова,изработила страницата.Как станахте дистрибутори,кажете.Някои са се регистрирали само като потребители.Как става това,питам аз.Прочетох много внимателно всички публикации,но никой не отговори точно на тези въпроси.Само уклончиви писания и хвърчащи тел.номера.Лични.Не всички сме от София.Питаха за Пловдив,за Варна-глас в пустиня.Е?

# 74
  • Мнения: 3 211
аз мисля да стана дистрибутор за Варна, ще купувам само за себе си, не за печалба Peace
Не ми стана ясно как се регистрирате в мрежата.И в този сайт няма телефон за контакт дори.Нещо не ми се връзват нещата.Няма дори имейл,на който да пишеш.
скоро ще разбера и ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт