Върнахме се!

  • 2 121
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 206
Ако въобще се усетили липсата ни! Simple Smile
Прекарахме една отвратителна седмица в болницата. В събота вечер Спас получи спазъм и отидохме в спешното отделение на ВМИ. В неделя ни приеха и така до днес. Инхалации в болницата, купихме си и наш инхалатор и продължаваме вкъщи. Диагнозата ни е обструктивен бронхит, не е много обнадеждаващо, защото хъркаме като локомотиви. Хубавото е, че от събота не сме имали спазъм, въпреки че се задъхва.
Липсвахте ни, иначе в болницата поне за мен беше отчайващо, мръсно, уж ремонтирано, но мръсно, пълно с представители на малцинствата. Стаите са с големи прозорци и виждаш какво става по другите стаи, от едната ми страна беше едно петмесечно сираче с пневмония, което никой не поглеждаше, а то си беше най-сладкото и мило дете, късаше ми се сърцето как се гушкаше. От другата страна едно момиче туркиня с много сериозно заболяване на малката /генетично някакво/ и колко зор виждаха и малката и майката, ежедневно на системи, душички милички. Въобще много подтискаща ситуация, некомфортно, направо ми светна като ни пуснаха днес.
Във вторник сме пак там, дано не ни вземат обратно.

# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
Липсвахте и още как!!!!
Много съжелявам за Спасчо, дано да няма повече спазми!!! А стоенето в болница е голяма гадория.... няма начин, обаче! Важното е детенце да е добре!

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ооооооо Поля - искрено ти съчувствам...знам какво е по болници и стискам палци да не ви вземат обратно!  Praynig
Скорошно оздравяване и само радост с Малкият Спас.  #Milti

П.П: Не разбрах Спасчо с астма ли е?   Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 206
Не е астма още, но може и да стане. Sad
Гадното е, че не се повлиява на лекарствата много много. Ще се борим до последно да не стане астма.

# 4
  • Мнения: 1 734
И на нас ни се беше наложило да поостанем в болница за известно време когато Боби беше на 27 дни, та знам какво е- обстановката е много подтискаща и напрягаща. Как да не ти стане мъчно като гледаш малки бебенца с какви ли не заболявания...
Но добре е че са ви изписали, дано скоро се възстановите напълно и повече НИКАКВИ БОЛНИЦИ!

# 5
  • Мнения: 6 155
Разбира се, че усетихме липсата Ви!
Стискам палци Спасчо да се оправи бързо и да нямате повече такива премеждия  Praynig  Flowers Four Leaf Clover

  love001   love001   love001

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ох, че гадно:(((((((((
стискам палци да се оправи и да го израсте човека.....
съжалявам за преживяното в болницата...дано не се връщате там!!!!

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
И ние с Анджи ви стискаме много силно палци да оздравеете бързо, и да избегнете лошите болести. Целувки от нас на Спасчо  Grinning

# 8
  • Мнения: 6 315
Поля, скорошно оздравяване пожелавам на сладкия бебчо! Бързо, бързо се оправяйте и колкото се може по-скоро да забравите за болницата!

 Praynig  Praynig  Praynig

# 9
  • Мнения: 285
Дано по-бързо се оправите! Стискаме палци и се надяваме повече да не ви се налага влизане в болница!
Целувки от бебе Бобо Simple Smile

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат на: PoliaSp
Не е астма още, но може и да стане. Sad
Гадното е, че не се повлиява на лекарствата много много. Ще се борим до последно да не стане астма.


Пиете ли Калергин?!?!  Sign Exclamation

# 11
  • София
  • Мнения: 6 522
Добре дошли  Laughing ! Да не ви се налага пак да влизате в болница, да сте живи и здрави !

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Ей че гадост Sad . Стискам палци да не се връщате отново в болницата и да избегнете астмата. Бързо оздравяване!

# 13
  • Мнения: X
О, съжалявам, че ви се е наложило да преживеете това. Бързо оздравяване, стискам палци.

# 14
  • Мнения: 3 334
Цитат на: PoliaSp
Ако въобще се усетили липсата ни! Simple Smile
Прекарахме една отвратителна седмица в болницата. В събота вечер Спас получи спазъм и отидохме в спешното отделение на ВМИ. В неделя ни приеха и така до днес. Инхалации в болницата, купихме си и наш инхалатор и продължаваме вкъщи. Диагнозата ни е обструктивен бронхит, не е много обнадеждаващо, защото хъркаме като локомотиви. Хубавото е, че от събота не сме имали спазъм, въпреки че се задъхва.
Липсвахте ни, иначе в болницата поне за мен беше отчайващо, мръсно, уж ремонтирано, но мръсно, пълно с представители на малцинствата. Стаите са с големи прозорци и виждаш какво става по другите стаи, от едната ми страна беше едно петмесечно сираче с пневмония, което никой не поглеждаше, а то си беше най-сладкото и мило дете, късаше ми се сърцето как се гушкаше. От другата страна едно момиче туркиня с много сериозно заболяване на малката /генетично някакво/ и колко зор виждаха и малката и майката, ежедневно на системи, душички милички. Въобще много подтискаща ситуация, некомфортно, направо ми светна като ни пуснаха днес.
Във вторник сме пак там, дано не ни вземат обратно.


ох напълно те разбирам-и ние сме го преживяли,когато малката беше с бронхиолит.Направо ужасяващо е и напълно ти вярвам каква е мъка престоя в болница при това с собственото ти детенце.Постоянно ме измъчваха мислите "защо не се случи на мен".Важното,че всичко е минало и сега сте си в къщи.Стискам ви палци да забравите,че болниците съществуват.

Целувки на малкия Спасчо.

Общи условия

Активация на акаунт