Ясновидка , врачка от които сте доволни

  • 42 465
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Имам сериозен проблем.Мъжът ми е алкохолик ,непрекъснато пие, дотакава степен  се напива ,че не знае какво прави,скача дори на бой,ако му каже някой нещо.Страх не е понякога дори да не запали и къщата ,понеже става неадекватен. Имам чувството че му е направена магия.Често ходя при една баячка,която като му отвърне вода и го намажа с нея се чувства подобрение /намалява пиенето,не вдига толкова скандали,по спокоен се чувства /,но това е временно явление.Максимум след  седмица отново положението е същото и аз се принуждавам да ходя при тази баячка почти всяка седмица.Тази моя позната винаги ми казва,че на съпруга ми има направена магия .
Молбата ми е , ако някой знае ясновидка /врачка, при които е ходел и от която е доволен , да ми даде координатите и ,като ми пише на  е имел адрес  cecka0607@abv.bg
Ще бъда безкрайно благодарна на всички.

# 1
  • Мнения: 1 849
Извинявай, сигурно не очакваш такъв отговор, имаше и подобна тема скоро за врачките, но аз ще ти кажа от опит, магии не могат да се развалят от врачки и сама си се убедила. Моята баба ни правеше на мен и баща ми преди години постоянно и нищо не ни помогна. Това са дяволски неща, а него само Исус го победи на кръста, никой друг не го е победил. Потърси Бога не врачките. И за да не ти звуча банална ще ти разкажа и една случка от моя опит. В Кърджали живяхме около пет години. Запознахме се с жена на чието дете и беше направена муска от ходжата уж за здраве, а детето полудява, това става когато детето е било в шести клас. Аз ги срещнах когато момичето беше на седемнадесет години. Та имаше моменти в които изключва започва да обикаля града, ходи на стената на язовира, не знам колко пъти са я сваляли от един блок да не се самообие. Молихме се за момичето, лично аз съм обикаляла града с нея  в един от пристипите.....Бог я освободи. Сега момичето си е с акъла. Единствения начин е да се доверите на Бог и Той ще освободи съпруга ти. Съветвам те да отидете на църква (православна или протестанска), каквато ти харесва, и да помолиш свещеника или пастора да се молят за вас. Но трябва да си убедена, че вярваш в Христос и да се покаеш за греховете си.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
По какво съди твоята позната, че му е направена магия, не ти ли го казва, за да ходиш пак. Алкохолици бол, всичките ли имат магия?

# 3
  • Мнения: 6 167
има едни баячи - лекари им казват.

намират се в националния център по наркомании. ( на ул. Пиротска, гр. София).
болничната част на центъра се  намира в Суходол.
координатите на центъра можеш да намериш в Интернет.

# 4
  • Мнения: 25 597
Послушай Лени. Ако не помогне, бягай надалече! Особено, ако имате и деца...  Cry

# 5
  • София
  • Мнения: 3 676
Не се успокоявай от думите на някаква си баячка- тя го прави за парите ти.
Проблема според мен е за лекар,както са ти казали момичетата.Убеди го да отиде,ако не иска...по добре ти си иди.
Успех миличка Hug

# 6
  • Мнения: 2 309
Не вярвам във врачки, съветвам те и ти да не вярваш...ако тръгнеш по този път, няма измъкване, непрекъсното ти искат още и още пари, убеждават те че целия свят прави магии срещу теб и леко се побъркваш на тази тема...по-добре наистина потърсете лекарска помощ, говори със съпруга си, единствения начин човек да се справи с проблемите е да се изправи срещу тях...успех мила.

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Имам много близка приятелка- алкохоличка.   Sad
Даже и тема пусках.  Confused Можеш да погледнеш няколко страници назад.
Определено не мисля, че и е направена магия.  Stop
Потърси специалист, но не баяч/ врач и т.н.  Peace

# 8
    Мога само да подкрепя migito , защото съм свидетел на това как Бог е освободил не един, а близо 100 души от алкохолизъм и наркомания.Всички те ми бяха съученици в семинарията в Москва, а знаем как стои въпроса с алкохолизма в Русия и бившия Съюз.Там започват с водката от деца.Имаше дори жена в ужасно окаяно състояние, която биеше детето и мъжа си #CrazyНо идваше в семинарията на службите, молехме се за нея и тя се оправи, слава Богу!
    Разбира се ,не отричам и лекарската помощ, но ако евентуално няма резултат- то такъв не търси при врачките Naughty.
    Ще се обоснова.Ти казваш, че временно помага- да , така е.А е така, защото в духовния свят съществува йерархия.Дали го знае или не, тя служи на дявола и силата да прави разни илачи и заклинания е следствие на демон, който е в нея.Пиянството от своя страна също е следствие от демон, властващ в живота на даден човек.Та тя може да изгони този демон на пиянство, но после там идва друг и той е по-силен.Идва момент, в който тя неможе да направи нищо.А съответния човек е още по-зле.
    Съществува духовен принцип, според който един  празен съд/човека/ не може да остане такъв , а ще бъде запълнен с нещо.Ако човека не познава Бог , той става като хан с широко отворени врати за злото.Но ,ако се покае и приеме Бог, Святия Дух изпълва човека и запълва празнината в него, и така никакви демони/под формата на пороци / не могат да влязат, за да му влияят.
     Разбира се, ти можеш да приемеш, че всичко това е в сферата на фантастиката...а в коя сфера са врачките???И не е ли Бог-Твореца на света по-силен от Дявола, /който е едно творение/ ? Едно е сигурно-нищо не губиш, ако опиташ, докато с врачките губиш и си нанасяш куп проклятия на семейството.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Послушай Lennie и Как`Сийка! Peace
Не чувстваш ли, че врачките и баячките се възползват от отчаянието ти и смучат от теб колкото могат? Stop

# 10
  • Мнения: 319
има едни баячи - лекари им казват.

намират се в националния център по наркомании. ( на ул. Пиротска, гр. София).
болничната част на центъра се  намира в Суходол.
координатите на центъра можеш да намериш в Интернет.

# 11
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
По публикацията ти изглежда че си доста отчаяна и според мен затова ти минава мисълта за врачки и т.н. Аз вярвам в влиянието на магиите и врачките ,само че  тези хора са рядкост и незная как ще успееш да откриеш истинските които наистина ще могат да ти помогнат измежду всичките измамници които съществуват.А това за вярата е наистина вярно без капка колебание ,отиди на черква и се помоли господ помага на всички ни.Желая ти най искренно да успееш да се пребориш с този наистина голям проблем.

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Стъпи на земята.
Ако ставаше с така нямаше да има наркомани и алкохолици.
Щеше да има официални центрове за баене и разваляне на магии вместо болници.

# 13
  • Мнения: 1 069
И аз се изказвам в подкрепа на gerik и migito.
А ето и споменатата стара тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124343.0

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако си толкова убедена,че е магия,отиди в някоя църква да ти четат Киприанови молитви.Тези молитви са за предпазване от такива злодеяния,и развалят всякакви магии,защото са много силни.Недей да ходиш по врачки,твоята ако беше свястна,досега да ти беше казала за Киприановите молитви.

Общи условия

Активация на акаунт