Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Варна

това питам трябва ми мн .добър очен лекар
Цитирай

София

Доц.Тошо Митов-очна клиника Св.Петка
Цитирай

Бургас

Аз водих сина ми при доц. Контрова . Тя е детска офталмоложка . Много хора ми я препоръчаха , ние също останахме доволни . Телефоните й са 60 68 53 и 0887 22 67 80 . Частният й кабинет е на Аксаков 42 , това е до Мед . институт .
Цитирай

Варна

а доц. митов работи ли с деца
Цитирай

Варна

не беше ли негова клиниката
Цитирай

Варна

Д-р Питакова, работи в Очна клиника, детски лекар. Имам мобилния й телефон.
Цитирай

Bath, UK / Варна

Д-р Светла Николова, детски очен лекар, Очна клиника, нямам координати, но на регистратурата могат да те упътят. Ходехме при нея от раждането заради недоносеност, после установи далекогледство, препоръча очила, но вече след това дойдохме в Англия. Аз лично съм доволна от нея.
Работи и с направления, има и частен прием.
Цитирай

Варна/Бургас

[/quote]
Д-р Светла Николова, детски очен лекар, Очна клиника, нямам координати, но на регистратурата могат да те упътят. Ходехме при нея от раждането заради недоносеност, после установи далекогледство, препоръча очила, но вече след това дойдохме в Англия. Аз лично съм доволна от нея.
Работи и с направления, има и частен прием.
Супер е! Внимателна и търпелива! Мн сме доволни! Peace
Цитирай

Варна

Доц. Контрова е детска офталмоложка. Много съм доволна от нея.
При Митов с деца се занимава май дъщеря му, той не.
Цитирай

У дома, при моето семейство

Доцент Контрова, с двете ръце прпоръчвам, В клиниката Св. Петка при доц.Митов, работят с възрастни пациенти и по малко с деца.
Цитирай

Там където е семейството ми

Аз също искам да препоръчам доц.Контрова.
Водихме синът си при нея.
Много сме доволни. Peace
Цитирай

София

това питам трябва ми мн .добър очен лекар
Питаш за много добър очен ,нали?А проблема ,какъв е?
Д-р Светла Николова също е добра,но Митов е невероятен специалист и........работи с деца,особено когато проблема е сериозен.Аз съм била при всички величия в БГ и в още няколко други държави и мога да кажа ,че Митов е много ,ама много добър офталмолог.Ако имаш и други въпроси пиши, ако искаш и на лични HugИмам телефоните на всички по горе изброените
Цитирай

Аз търся добър очен лекар за себе си,имам късогледство и астигматизъм.Нужна ми е точна диагностика , и вероятно лещи , не знам.
  При кой ще ме насочите?
Цитирай

Varna

Още едно мнение за доц Контрова  Peace От "светилото" Митов така си изпатихме, че няма да им стъпя повече в клиниката  Crossing Arms  #2gunfire
Цитирай

Варна

И аз съм много доволна от доц. Контрова - има страхотен подход към децата, дъщеря ми е шило и половина и трудно може да й се ангажира вниманието с нещо за дълго, но на излизане от кабинета каза, че иска пак ходим Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора