Nail art-9

  • 15 100
  • 379
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 690
Пу пълва  Joy
Luminary кой ефект?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 917


Страхотно е!

# 3
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
 bowuu

# 4
  • Мнения: 590
Записче  Mr. Green  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 402
Тук съм, но снимки след ден два.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Тук съм и аз!
Имам нови снимки ама по-късно!

# 7
  • Мнения: 143
И аз, и аз! ЗапИс! newsm44

От известно време съм в творческа дупка и нищо не съм правила..  Rolling Eyes А пък и съм в сесия сега...и още по-нищо не ми идва.  Blush
Ама аз пак да си питам..как ги лепите тия нокти на клечки за зъби?!?  newsm78 Пробвах със секундно лепило и не ще. Хелп ми, плийс!

# 8
  • Мнения: 56
Привет,ето нещо от мен ,а за вас   bouquet  bouquet                                             
                           
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1939953

http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1939956
                                         


                           

# 9
  • Мнения: 690
Luminary намазваш kокътя с избраният лак, капваш 3-4 капки бял /примерно/ между тях розово и с игла, клечка за зъби, инструмен за точки, кука за плетене или там каквото имаш минаваш през точките и ги размазваш. Единственото, което трябва да запомниш, е че всеки нокът се прави поотделно /основа, лак, точките, размазването/ защото лака трябва да е мокър за да се разлеят хубаво.
Надявам се да ме разбираш

# 10
  • Мнения: 1 069
Ние докато се запишем и навъртаме няколко страници. Искам да кажа, и аз съм тука!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 917
Luminary намазваш kокътя с избраният лак, капваш 3-4 капки бял /примерно/ между тях розово и с игла, клечка за зъби, инструмен за точки, кука за плетене или там каквото имаш минаваш през точките и ги размазваш. Единственото, което трябва да запомниш, е че всеки нокът се прави поотделно /основа, лак, точките, размазването/ защото лака трябва да е мокър за да се разлеят хубаво.
Надявам се да ме разбираш

мнооого благодаря  bouquet
изпращам ти голяма прегръдка

# 12
  • Мнения: 1 448
Скромно, но от сърце  Blush

# 13
  • Мнения: 226
Ето и аз да се запиша Simple Smile
Luminary намазваш kокътя с избраният лак, капваш 3-4 капки бял /примерно/ между тях розово и с игла, клечка за зъби, инструмен за точки, кука за плетене или там каквото имаш минаваш през точките и ги размазваш. Единственото, което трябва да запомниш, е че всеки нокът се прави поотделно /основа, лак, точките, размазването/ защото лака трябва да е мокър за да се разлеят хубаво.
Надявам се да ме разбираш
Биби, на мен почти винаги ми се сливат прекалено много цветовете след размазването, т.е. не точно след размазването, а след малко  Rolling Eyes Незнам дали ме разбираш... Искам да попитам дали е от значение лака - колко е гъст или трябва да чакам по малко между пластовете?  newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 917
baileys, много е нежно

Общи условия

Активация на акаунт