Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София-Лозенец

Здравейте,интересувам ме дали по време на бременност при вас са се увеличили "ореолите"(тъмното около зърната Ви)?малко странен въпрос, но отскоро забелязах ,че при мен има разлика отпреди........
Цитирай

Варна

При мен се увеличиха, тъй като се уголемиха и гърдите ми. Но вече не кърмя и всичко си е както преди.
Цитирай

София-Лозенец

А дали ще си възвърнат предишния вид след като родя или може би след кърменето вече?
Цитирай

Варна

Мисля, че при всеки е различно. При мен след като спрях да кърмя гърдите ми са същите както преди. Но аз по принцип нямах много кърма. Кърмех само около 40 дена. Може би и това е от значение.
Цитирай

Sofia

И аз кърмих около 40 дни, но гърдите си ми останаха променени Mad И ареолите гигантски  Crying or Very sad
Цитирай

Русе

увеличават се и се уголемяват Нормално е не се тревожи! природата си знае работата Това е с цел бебчо по-лесно да се ориентира къде му е млякото  Smile
Цитирай

София

увеличават се и се уголемяват Нормално е не се тревожи! природата си знае работата Това е с цел бебчо по-лесно да се ориентира къде му е млякото  Smile

...и потъмняват също Peace

А после си връщат предишния вид Peace
Цитирай

Кебекуйка

Не се притеснявай, напълно нормално явление е...

А думичката е "ареоли"  Wink
Цитирай

Моите също се увеличиха мъничко, но много по-впечатляващо е потъмняването! Потъмняха МНОГО.
Цитирай

Atlanta ,USA

А после си връщат предишния вид Peace
Peaceтака  е ,после всичко се променя както си е било .
Цитирай
В ареолите не виждам никаква разлика. Само дето толкова порастнаха, че ме е яд да ги гледам. Добре, че още не са провиснали, но това ще стане след като спра да кърмя и млечните жлези отново се смалят. Оставало празно място, но след като мине малко време отново се запълва с мастна тъкан и не би трябвало да увиснат. Да поживеем и ще видим...
Цитирай

София

Да  и потъмняват - така и трябва, нормално е  Very Happy
Цитирай

Бургас

станаха доста гоелми и тъмни
Цитирай

гр. Варна

newsm10
Цитирай

Велико Търново

Мисля, че при всеки е различно. При мен след като спрях да кърмя гърдите ми са същите както преди. Но аз по принцип нямах много кърма. Кърмех само около 40 дена. Може би и това е от значение.
И аз кърмих малко и после се възстановиха.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора