Втори цикъл след секцио?

  • 6 323
  • 19
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. Бих искала да ви попитам дали вторият ви цикъл след секциото ви беше на същата дата като първият. На мене първият ми беше на 8 декември и продължи 10 дни. Беше доста обилен. Но сега сме вече 11 януари и още нямам втори цикъл. Споделете как е било с вас.Благодаря. newsm78

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Никой ли не си спомня? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 49
zdraveite az sam sas sekcio bebo dnes stava na 5 meseca o6te go karmq i ot kakto mi sprq sled bolnicata ne sam imala druga menstruaciq ne sam xodila i na lekar za6toto po vazrastni jeni mi kazaxa 4e dokato karmq nqma da mi doide molq pi6ete vsi4ko po temata Rolling Eyes

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
zdraveite az sam sas sekcio bebo dnes stava na 5 meseca o6te go karmq i ot kakto mi sprq sled bolnicata ne sam imala druga menstruaciq ne sam xodila i na lekar za6toto po vazrastni jeni mi kazaxa 4e dokato karmq nqma da mi doide molq pi6ete vsi4ko po temata Rolling Eyes
Аз вече не кърмя. Веднъж вече ми дойде, но втори път не. Та за това се чудя. Дали е нормално да ми закъснява. Иначе не мога да ти кажа нищо по твоя въпрос. Съжалявам. Peace

# 4
  • Мнения: 170
Здравей , родих секцио края на септември , лохии почти нямах .През ноември ми дойде нормален цикъл без болки на 4  и след това на 18 .И сега на 26.12 пак , но е по -слаб от преди да родя и с по-кратка продължителност.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
3-4 дни след датата на първия.

# 6
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Моят първи цикъл след секциото беше на 14.12.06 а вторият ми на 9.1.07 миналата година ми бяха на същите дати странно съвпадение

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Вторият ми цикъл след секциото ми дойде някъде след 6месеца.Но това е нормално. Все пак кърмя. След това Започна да ми идва, но не е така както е бил преди. МОже би ще се нормализира чак като спря да кърмя малката.Ако вече не кърмиш и още не ти е дошъл по - добре отиди на лекар. Не те разбрах точно колко нямаш но ако все пак ти закъснява време е да отидеш. Но ти най -добре си знаеш преди какъв ти е бил.

# 8
  • Мнения: 262
дойде ми на 4 месец,6 дни преди стария.определено е по-продължителен и обилен.последните 2 месеца по времето за овулация-15 ден получавам слабо зацапване за 2-4дни.днес ми дойде и като свърши ще отида на преглед.  на всички ли като им дойде цикълът след раждане е регулиран?

# 9
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Благодаря Ви за отговорите  момичета. Днес ми дойде цикълът. С 4 дни закъснение от предишния месец. Бях започнала да се чудя дали не сме направили пак бебенце. Mr. Green Hug

# 10
  • Мнения: 111
Родих на 07.09.,първият цикъл ми беше на 15.11,а втория на 20.12,мисля,че е нормално

# 11
  • Мнения: 2 197
Цикълът няма нищо общо с кърменето! Аз кърмих 4, 5 месеца, а първия цикъл ми дойде на 40-тия ден след раждането. След това започна да ми идва през 30 дена, а не както преди раждането през 28. Но пак си е точен като часовник.

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Naprotiv ima. mnogo zavisi ot kolichestvoto kurma, kolko chesto se kurmi i t.n. procheti ima razlichna literatura za tova.Mislia che i v bg-mamma ima vkluchitelno. Daze go davat kato predpazno sredstvo srestu zabremeniavane, no ne e mnogo siguren nachin.

# 13
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Аз родих със секцио през септември, кърмата ми понамаля преди около 15-ина дни и на 11.01.2007 ми дойде, но е много по-обилна и имам някакво неприятно напрежение в кръста.

# 14
  • Мнения: 1 949
Вторият ми цикъл след секциото ми дойде някъде след 6месеца.Но това е нормално. Все пак кърмя. След това Започна да ми идва, но не е така както е бил преди. МОже би ще се нормализира чак като спря да кърмя малката.Ако вече не кърмиш и още не ти е дошъл по - добре отиди на лекар. Не те разбрах точно колко нямаш но ако все пак ти закъснява време е да отидеш. Но ти най -добре си знаеш преди какъв ти е бил.

Аз все още кърмя, но не съм пропускала месец след лохиите. Отначало не беше съвсем регулярен, но сега си ми е редовен и нормален цикъл, както преди да родя! Така че подкрепям твърдението на boto, това е и което ми обясни моят гинеколог на контролният преглед 3 месеца след раждането. Също кърменето няма и нищо общо с овулацията  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт