Какъв ексфолиант за тяло ползвате..?

  • 2 638
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 208
Ползвам гъба -панделка,  кафе, а от ексфолиантите съм доволна от тези на  Виши и Ив Роше. Понякога към кафето добавям захар,а веднъж сложих и зехтин - екстра върджин, улях се с количеството. Кожата ми стана много нежна, мека и подхранена, но едвам изчистих банята после  Crazy

# 46
  • Мнения: 123
Ползвам гъба -панделка,  кафе, а от ексфолиантите съм доволна от тези на  Виши и Ив Роше. Понякога към кафето добавям захар,а веднъж сложих и зехтин - екстра върджин, улях се с количеството. Кожата ми стана много нежна, мека и подхранена, но едвам изчистих банята после  Crazy
В какви пропорции са кафето, захарта и зехтина? Не съм чувала досега за такава "рецепта"...мисля да пробвам... Hug

# 47
  • Мнения: 2 759
        Според мен захарта се стопява веднага. Как го правиш?

# 48
  • Мнения: 208
Не се стопява -  не съвсем. Е вече като започна да се мажа със сместа може и да се стопява, но ссъм чувала че е полезна за кожата. Пропорции на око, ама пак казвам внимавайте със зехтина в банята,че става хлъзгаво и после трябва даа се разправяте с чистене  ooooh!

# 49
  • Мнения: 1 382
На Ейвън с кафява захар, редувам го с гъба-луфа  Peace
И аз така + тоалетни трици Simple Smile

# 50
  • Мнения: 123
Jaime , днес пробвах "рецептата" ти - хареса ми ефекта, обаче си много права за банята   ooooh! Laughing

# 51
  • Мнения: 208
Jaime , днес пробвах "рецептата" ти - хареса ми ефекта, обаче си много права за банята   ooooh! Laughing
И аз така - ефектът е уау, но после чистенето съсипва всичко  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 146
Jaime, и аз ще го опитам.
С гъбата ли масажираш?

# 53
  • Мнения: 208
Не - с ръце.

# 54
  • Мнения: 227
И аз кафе ,обаче ми писна да мия банята вече Crossing ArmsЩе да го сменям

# 55
  • Мнения: 123
Jaime , а колко често ползваш тази рецепта?  Thinking

# 56
  • Мнения: 92
На Fruttini -череша и ванилия.Ама не е кой-знае какво,следващият определено ще е друг  Peace
И аз същия използвам , но на мен ми харесва.

# 57
  • Мнения: 658
Обикновена памучна ръкавица Close заради гадните лишеи Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 2 407
Аз съм със зеления на Ейвън.И гъба луфа, и като панделка -редувам ги.

# 59
  • Мнения: 506

Аз ползвам на Лаура Вандини лосионите за тяло. Не знаех че има и ексфолиант, или поне там откъдето съм купувала е нямало. Кажи нещо повече! Едри ли са частиците, или са по-ситни?


този ползвам аз и съм адски доволна. Не мога да определя какви са му частиците  Embarassed Като сол примерно. Пилинг за тяло съдържа про витамин В5, джинджифил и тигрова трева, които поддържат водния баланс и тонизират кожата. След като отстранява мъртвите клетки пилингът прави кожата мека и гладка. Вносител Еврос България.

Общи условия

Активация на акаунт