Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 84 отговора

София

Мамита, доколко е нормално изобщо, ама изобщо да не ми се гади по време на бременността? Скоро ще вляза в третия месец и от началото до сега нито ми е прилошавало, нито нищо... Не, че искам де, ама като знам колко бременни около мен се оплакват от обратното и се замислих..  newsm78
Пък и нали докторите казват, че гаденето било добър знак, че бебо се развива и т.н. Аз съм на втория си преглед чак на 25-ти и дотогава какво ли не ми минава през главата  Rolling Eyes
Цитирай

София/Сандански

Възможно е да не ти се гади! Аз лично до сега съм имала позиви за повръщане само веднъж от кисели ябълки... Леко бременеене  bouquet
Цитирай

Средната земя

Нито веднъж не ми се е догадило, ама от нищо! Успех!
Цитирай

София

Ако не ти се гади, значе че просто ти се една много щастлива бъдеща мама  Wink
Има и бременни, които се чувстват прекрасно и не изпитват тези "екстри" на бременноста.
Радвай се на леката си бременност!
Пожелавам ти и до края да е все така!
Цитирай

София

Радвай се, че не ти се гади и не се притеснявай. Аз също не съм имала такива проблеми. Peace
Цитирай

София

На мен също почти не ми се гадеше(само от запечени закуски с кашкавал-представяш ли си!);нито съм повръщала.Сега имам здраво и жизнено детенце(дай боже все така).Не се притеснявай,леко изкарване на бременността и леко раждане!
Цитирай

къщичката

Не се притеснявай! При всеки е различно. На мен също не ми се гадеше.
Цитирай

Пловдив

Радвай се,че не ти се гади. И на мен изобщо не ми е прилошавало. Това не значи, че бебчето не е добре. При всеки си е индивидуално.
Цитирай

Шумен

И на мен не ми е прилошавало Smile
Цитирай

И на мен не ми е прилошавало Smile
и на мен Peace
Цитирай

днес тук, утре там...

Не се притеснявай , а напротив ,радвай се!Аз като се сетя какви кризи имах   Crazy...При всеки е различно и аз мисля ,че си щастливка   bouquet Лека бременност ти пожелавам.
Цитирай

София

Благодаря ви момичета, вече съм по-спокойна.  Very Happy
Цитирай

софия

можеш само да се радваш Very Happy. и моята бременност беше лека, такава желая и на теб Peace
Цитирай

Бургас

И аз нито веднъж не съм повърнала до този момент де.Не е късно предполагам:). Пък и чесно да си кажа изкарах много леко до сега. Мога да кажа че нищо не ме е боляло или там от другите симптоми които са имали други бременни. И бебето си е много добре даже. Не се притеснявай.
Цитирай

София, Младост 1

На мен ми се гадеше само първия месец, още преди да се е отчело закъснение и бременност и тогава стигнах до повръщане 1-2 пъти  Sick Но така разбрах още преди всякакви тестове, че ще си имаме бебче  baby_neutral
така, че си е напълно нормално да не ти се гади. Всичко си ти е наред  Very Happy
Леко бременеене  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 84 отговора