Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте на всички!Пиша тук защото не знам в другите теми дали ще го про4етат.
Търся добър детски психолог в Бургас, и то по-скоро за да посъветва нас, как да се справяме с малкия. Той е на 3г. и 8м. Не говори. Ходи на детска градина и отделно на логопед. По мнението на специалистите е много интелигентен, но с говоренето имаме проблем. И тъй като трудно се разбираме, и той се изнервя и ние. Той изпада в разни бесове като не може да обясни и предполагам 4е това още пове4е му пре4и да опитва. Ина4е, разбира всичко, изпълнява. Доста е буен, хиперактивен, но също много гушкащ и любвеобилен. Много съм притеснена. Оказа се 4е в градината не е много желан..., а аз си мисля 4е трябва да си е сред деца които си говорят , за да поприхваща по-малко. Затова искам да се консултирам. А и всякакви други специалисти работещи по подобни проблеми ще са ми добре дошли. Благодаря ви предварително.

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 15:10 от Jeni_Madj

# 1
  • Анкх-Морпорк
Здравей, защо не погледнеш тук
http://consult.speednetbg.net/
Има възможност да си общувате онлайн.
Иначе нашата ситуация е подобна - детето е на същата възраст, не говори и тн...

# 2
  • Варна/Бургас
 Мисля, че трябва да потърсиш д-р Ишкиева. Тя е детски невролог. Хиперактивността е и тяхна грижа. От там тя би те насочила и към психолог, но се съмнявам да има толкова добър специалист в Бургас.

# 3
Др  Ишкиева  е  детски  невролог   в първа поликлиника преглежда

Детски Психолог Ананиева-Център" Май"-823941
 Логопед  Янка Матева  -Център" Май"-823941

пс.някой ако се интересува от личните  тел  може да пиши на лични   bouquet

# 4
Д-р Ишкиева ще го натъпче с лекарства със съмнителен ефект, така че е по-добре консултация с психолог първо. Освен това е добре да се види дали наистина има хиперактивност.
Пробвай при Ананиева, а логопеда си го продължете.

# 5
  • Варна/Бургас
Д-р Ишкиева ще го натъпче с лекарства със съмнителен ефект, така че е по-добре консултация с психолог първо. Освен това е добре да се види дали наистина има хиперактивност.
Пробвай при Ананиева, а логопеда си го продължете.
Няма да го натъпче! За моето хиперактивно дете препоръча психолог и ни даде направление за ЯМР. Оказа се, че си имаме причина за това поведение, но с лекарства не ние тъпкала предварително

# 6
  • Бургас
др Ишикиева нищо не разбира, за съжаление е единствения детски невролог в Бургас, за консултация с невролог в София др Калева или Литвиненко.Аз бих те посъветвала и психолог и логопед да търсиш там.

# 7
Аз също те съветвам да се обърнеш към Йорданка Ананиева от център "МаЙ"- много добър специалист е. Съветвам те да се косултираш първо с нея и тогава да пращаш детето на невролог и т.н. Ако тя не е компетентна да се справи с проблема, сама ще те насочи към добър специалист.
Разбира си от работата жената  Peace
Успех  Hug

# 8
Благодаря ви на всички, за отговорите. Ще пробвам при Ананиева. Мисля все пак  да посетим и невролог. Лекарства нямам намерение да му давам засега. По-скоро ако ни изпрати на някакво изследване, за да видим дали има някаква при4ина за всичко.
Благодаря ви  отново   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт