какво мога да пия против главоболие

  • 1 565
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 235
Тъй като кърмя, на мога да си позволя да пия каквито и да е лекарства. Въпросът е - Кои мога? Много често ме боли главата и в повечето случаи минавам без нищо, но понякога е просто нетърпимо!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Парацетамол, Ефералган (пак е парацетамол), или малко течен аналгин в краен случай - но за него говори с джипито по-добре, макар че 1/2 ампула няма да навреди.

# 2
  • София
  • Мнения: 985
И аз страдам от главоболие и пия само Парацетамол. Един единствен път пих Ацефеин, но тогава положението беше абсолютно нетърпимо. Парацетамола облекчава доста. Понякога пия и витамин С, действа ободряващо. Всичко зависи от това каква е причината за главоболието.

# 3
  • София
  • Мнения: 797
Със сигурност Парацетамол.

# 4
  • Мнения: 3 663
парацетамол и аулин знам аз

# 5
  • Мнения: 2 609
Цитат на: T o n i
парацетамол и аулин знам аз

За парацетамола да,но за аулина не съм съгласна... Shocked

# 6
  • Мнения: 3 663
Цитат на: buubinka
Цитат на: T o n i
парацетамол и аулин знам аз

За парацетамола да,но за аулина не съм съгласна... Shocked

Ами аз докато кърмех си пиех като се наложи (аз с болки от един мъдрец се борех). ПИтала съм лекар - каза, че може без проблем. А и в болницата всички ги тъпчеха с аулин. И затова реших, че може.....

# 7
Аз си пия Аналгин и ми минава главата.

# 8
  • Мнения: 2 609
Цитат на: T o n i
Цитат на: buubinka
Цитат на: T o n i
парацетамол и аулин знам аз

За парацетамола да,но за аулина не съм съгласна... Shocked

Ами аз докато кърмех си пиех като се наложи (аз с болки от един мъдрец се борех). ПИтала съм лекар - каза, че може без проблем. А и в болницата всички ги тъпчеха с аулин. И затова реших, че може.....

На мен като ми дойдеше преди,много ме болеше стомаха и само от него ми минаваше,но ми казаха повече от едно да не пия,че се появявала някаква зависимост,а сега при кърменето GP-то ми забрани изобщо да го приемам.

# 9
Цитат на: buubinka
На мен като ми дойдеше преди,много ме болеше стомаха и само от него ми минаваше,но ми казаха повече от едно да не пия,че се появявала някаква зависимост,а сега при кърменето GP-то ми забрани изобщо да го приемам.

Лелее, а аз докато кърмех една седмица си пиех всеки ден по две  Embarassed  #Puppy dog

# 10
  • Мнения: 3 663
Гостът бях аз  Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 1 845
Със сигурност нещо с парацетамол.
Питай в аптеката и чети внимателно упътването.

# 12
  • Мнения: 117
Нещо, което съдържа парацетамол или ибупрофен

# 13
  • Мнения: 1 320

аналгин и парацетамол
Това ми даваха в родилното. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт