Търся ясла с по-строг контрол за болни деца

  • 439
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 592
Здравейте мами, разгледах стари теми, но не намерих информацията , която ме интересува.
В яслата, където ходи синът ми непрекъснато има болни деца и той много боледува. Искам да сменя яслата и търся такава, където да проверяват децата сутрин дали са болни, да има по-засилен контрол. Моля ви споделете как е при вас. Благодаря Simple Smile

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 За съжаление не мисля,че ще намериш такава  Sad.
  И аз протестирах известно време,тъй като Борето има разни алергии и една най-обикновенна хрема прераства в нещо много сериозно,но без резултат.Сестрата в яслата ми обясни,че те сутрин връщат дадено детенце и майката половин час по-късно се връща с бележка от лекаря,че детето е здраво.В такъв случай те нямат право да го върнат.Така че не ти трябва ясла със засилен контрол ,а със съвестни родители.Но много често не е само до съвест... Sad,такава ни е държавата.

# 2
  • Мнения: 4 406
няма да намериш такава ясла... направете всичко за засилване на имунитета на детето, иначе спасение няма

# 3
  • София
  • Мнения: 797
 Аз също съм песимист в това отношение. Просто е период през който трябва да се премине или да си гледаш детето в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт