Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора

Букурещ

В 14ч30 днес приключи операцията ми в Онкологията.
Камък ми падна от сърцето. Отлагам тази операция повече от 5 години.
Отлагам я, защото днес ми беше Петата оперция, пето рязане, доста неприятно.
За пети път ми вадят фиброаденом, имам вече 3 рязания на едната гърда и 2 рязания на другата гърда.

За 12 години това е пета операция и толкова силно се надявам да е последна и да няма повече Praynig За радост в момента нямам други бучки, 2000г когато ми махнаха 2 наведнъж тази която махнаха днес беше съвсем малка 9mm в диаметър, и за 6 години стана огромно нещо, над 4см в диаметър, днес като я извадиха ми я показаха, честно не си го представях толкова голямо, чак не повярвах колко е пораснало Shocked

Вече съм вкъщи, упойката не беше пълна и по-добре беше така.

Момичета, шапка свалям на всички лекари там в Операционната, това е изключително тежка работа, имаше 5 или 6 тежки операции преди мен, тези лекари имат пълното ми уважение просто.....

Но това, което искам да кажа с тази тема е:

Недейте да пренебрегвате профилактичните прегледи на гърдите, ходете редовно, и ако усетите нещо, бучка или нещо подобно реагирайте своевременно, не чакайте 5 или 6 години като мен, всички други 4 фиброаденома ги махах още докато бяха малки, но понеже след 4 рязания ми беше писнало, отгледах добре този Пети, трябваше да го махна много по-рано.

И така, ходете редовно на Профилактика, мили майки!

Много се надявам да не ме режат повече Praynig за една година нямам нови бучки, слава Богу Praynig 2000год. имах около 5 такива, бях като "географска карта" както се изрази тогава д-р.
Цитирай

Liorena, това е чудесно!
А апелът ти, повече от важен.
Което ме подсеща и мен - другата седмица на преглед.

Пожелавам ти само положителни емоции оттук насетне!
Цитирай

Не е трябвало да чакаш толкова- няколко години си отлагала. Дано нямаш повече фиброаденоми Peace
Цитирай

БГ-изток

Пожелавам ти бързо възстановявяне и всички болести да останат в миналото!  bouquet
Цитирай

София

всичко е добре, когато свършва добре. пожелавам ти наистина да е свършило!

съветите и предупрежденията ти са много навременни, много адекватни, но нали знаеш - докато не ти дойде до главата... откога отлагам такъв преглед ooooh! а не трябва да е така.
Цитирай

София

Тъкмо мислех днес да ти се обаждам да те чуя как си.

Радвам се, че всичко е минало добре и искрено се надявам да е зад гърба ти и това да е последната операция! Бързо възстановяване!

bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

под звездите

Лиорена, ти си много, много силна жена !!!

Познавам те само от постингите ти , но искрено ти се възхищавам !!!

Искам да знаеш, че ми вдъхваш много кураж и смелост да се боря и с моите болести, защото последните 3,6 години ми се събра наистина непосилно много горчилка!!! newsm51 smile3525
 Clover
Радвам се, че нещата са минали успешно и ти пожелавам (за пореден път и от цялото си сърце) пред теб да има само "широки пътища и безоблачно небе"!!! Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover
Цитирай

Букурещ

Мами, много, много ви благодаря за милите думи  bouquet

и въпреки, че трудничко дишам в момента (превръзката ме е стегнала като в менгеме) се надявам, темата да подсети, всички онези, които отлагат профилактиката, защото е много, много важно, дори и без съмнения за нищо - отидете ( не чакайте пък недай си Боже като мен, знаейки дори , че пак ще стигна до операционната, но при мен този пети път ми дойде малко в повече, но друг път няма, стиснах зъби и така......)

Благодаря ви, момичета, настроението ми е под нулата в момента, но от друга страна, наистина ми падна голям камък от сърцето, нещо което го мислех и отлагах толкова време вече приключи. Whistling
Цитирай

по света

Желая ти бързо и леко възстановяване!От все сърце се надявам това да е последната ти операция!
Цитирай

Mediterraneo

Бързо да се възстановяваш! И никога повече да не те режат, за каквото и да било  Hug
Цитирай

София

Желая ти бързо възстановяване!
Цитирай

Скъпа Лиорена,бързо възстановяване и никога,никога повече не влизай в операционна !!!
Благодаря че сподели с нас,дано от тук нататък за теб следват само благополучни и щастливи дни !   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София / Пловдив

.......

Много се надявам да не ме режат повече Praynig 

Peace

И аз ти го желая, Лио! Това да ти е било последното "рязане"!
Цитирай

Добрич

Лио,  Hug
Как така нищо предварително не сподели да сме духом с теб. Wink
Радвам се, че всичко вече е зад гърба ти и дано  Praynig   Praynig  Praynig ти е за последно!

bouquet   bouquet  Love
Цитирай

София

Лиорена,пожелавам ти бързо възстановяване и дано тази операция да ти е последната.  bouquet
Аз съм оперирана веднъж,но както вървят нещата,май ще се наложи и при мен още една операция,но на другата гърда. Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора