ОДЗ 51 "Щурче" и ЦДГ 53 "Св. Троица"

  • 5 018
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 270
Търся някакви мнения за тези две детски градини. Каквито и да са. Praynig
Подала съм молби и ако съвсем случайно ни одобрят и в двете, ми се ще да знам в коя е по-добре да се запишем. И изобщо приемат ли без връзки и спонсорство? Какво се чува за отношението към децата? Само септември ли имат прием....... всичко ме интересува.
Ще съм ви благодарна за всеки отговор.

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 17:41 от k`Linka

# 1
  • София
  • Мнения: 270
Ще си побутна темичката отново, с надеждата някой да ми отговори. Като гледам колко много отговори получават запитванията за частни ясли и градини.....
Хайде, мами  Hug..... никой ли не живее тоя квартал?!

# 2
  • София
  • Мнения: 281
моята принцеса ходи в яслата на 51 ОДЗ. аз съм доволна от яслената група, но знам много малко за градината. като ходя да си взимам съкровището се заглеждам по другите групи и винаги има песни, в друга група се вижда как децата рисуват или моделират нещо, а в една зала винаги има танци /предполагам, че ги водят там само да танцуват/.

и аз ще се радвам за повече информация за градината!

иначе нас ни приеха без спонсорство - просто отидох първия, работен ден на януари и бяхме под номер 18.

# 3
  • Мнения: 2 891
Ние също сме в яслата на 51 ОДЗ. Никакво спонсорство, просто трябва да си пръв на първия работен ден от годината  Mr. Green Това, което със сигурност знам е, че в градината се записват деца, само когато има свободни места, защото яслените групи преминават директно нагоре.
Успех  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 891
Виж дали тук или тук могат да ти помогнат.

# 5
  • София
  • Мнения: 270
Много, много благодаря за отговорите   smile3525
И тази информация ще ми е полезна. Ето, ако не друго, поне за танците може да имаме шанс  newsm68
jj okocha, ще имам доста матерял за четене  smile3521, няма как да не намеря нещо полезно.
А случайно някой да знае дали приемат през пролетта?

# 6
  • Мнения: 320
дъщеря ми ходеше в" Щурче"но това беше доста отдавна. Иначе бях доволна

# 7
  • Мнения: 2 891
Не, в 51 ОДЗ се приема само на есен и то, ако си сред първите деца, записани на 03.01 същата година. Това и е хубавото. Поне не те карат да чакаш в безвремието...

# 8
  • Мнения: 118
Не, в 51 ОДЗ се приема само на есен и то, ако си сред първите деца, записани на 03.01 същата година. Това и е хубавото. Поне не те карат да чакаш в безвремието...

Това е вярно
Синът ми  беше и в яслата и в градината на 51 ОДЗ , живот и здраве  на есен и малката тръгва на  ясла , пак там. Лично аз съм доволна и от градина и от предучилищна  , както и от яслата .

# 9
  • София
  • Мнения: 270
Хубави работи сте писали за 51 ОДЗ, но на нас ни дадоха номер 147  Confused
Това са общо с постъпилите молби и за ясла, но все пак.....
Май ще трябва да се преориентирам към частна градина  newsm78
Някой да знае къде в района има?  Embarassed ( Извинявам се, че вече досаждам....)

# 10
  • Мнения: 2 891
От страх, че няма да ни запишат, когато подавах молбата, разпитах за частни в района, но не намерих. Доколкото знам има някаква частна градина, но тя е почти на Опълченка. Някъде около поликлиниката там. Къде е точно обаче не знам. Ще попитам.

# 11
  • София
  • Мнения: 270
Благодаря ти отново  Hug
В някоя от темите за частните градини и ясли прочетох нещо за някаква срещу кино Арена.

Общи условия

Активация на акаунт