Питанка за "Ръш-2" на Гучи

  • 744
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Моля ви някоя от вас,ако притежава оригинала искам да го видя на снимка!Гледах из сайтовете,но искам да  видя и шишето от вътре!

# 1
  • Мнения: 560
Миличка,този червен правоъгълник,който виждаш най-вероятно е самото шише на парфюма-адаш.

# 2
  • Мнения: 2 152
Tова е самия парфюм:) Като касетка е оот касетофон, подобно нещо и е червена. Отвън е с прозрачна кутийка, пак правоъгълна. АЗ го имам и е свежарски, хубав е с интересна миризма Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 493
Tова е самия парфюм:) Като касетка е оот касетофон, подобно нещо и е червена. Отвън е с прозрачна кутийка, пак правоъгълна. АЗ го имам и е свежарски, хубав е с интересна миризма Peace
Розаво - червена е опаковката, че е свежарски - да , но е лек и на мен определено не ми допада. Имам подарък - 30 мл, ако някой го иска - веднага го заменям  Hug

# 4
  • Мнения: 1 290
Изобщо не ме кефи този парфюм нещо Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 661
Ами тона, което си гледала е самото шишенце. То е като кутия и отгоре в средата има място, където се натиска, а отстрани пръска.
Прилагам снимков материал, от където сама можеш да се убедиш, че е така. Опаковката на парфюча е прозрачна кутия.

# 6
  • Мнения: 3 647
Ами тона, което си гледала е самото шишенце. То е като кутия и отгоре в средата има място, където се натиска, а отстрани пръска.
Прилагам снимков материал, от където сама можеш да се убедиш, че е така. Опаковката на парфюча е прозрачна кутия.


Peace
аз много му се кефя

# 7
  • Мнения: 1 568
Благодаря ви!!! !Много сте мили и страшно ми помогнахте!!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт