Подаръци за близнаци

  • 672
  • 2
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 316
   Здравейте, мами на близнаци! Искрено се възхищавам от вас. Предстои ни да присъстваме на първия рожден ден на наши приятелчета-близначета и искаме да им подарим нещо оригинално и практично. Много се надявам да ми помогнете с идейки.Децата са момченца. Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 110
Здравей! Може би имаш предвид дали подаръците трябва да са еднакви след като са близнаци....
Аз лично винаги им купувам по една играчка (т.е. обща). Те най-често се редуват в игрите с играчките и е безпредметно да им се купуват еднакви неща, само защото са двама.  Е, понякога стават скандали, но горе-долу се разбират.  Laughing
Така че, бих ти препоръчала да им вземеш играчки, различни, или пък нещо голямо с което да играят двамата (надуваеми замъци с топки и тем подобни...).
Успех!

# 2
  • Мнения: 355
Изцяло подкрепям desimira за предложението с играчките. За Коледа на моите госпожици им бяхме взели точно такива неща - общи големи играчки, с които да играят и двете, и наистина - много хубаво се заиграват с тях.
Един съвет и от мен, ако си решила да им взимаш дрешки/обувки/шапки и т.н. - проучи (а предполагам и знаеш) дали децата ходят еднакво или различно облечени, за да се ориентираш дали да взимаш две еднакви или сходни/различни  неща.

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 12:33 от Ronya

Общи условия

Активация на акаунт